Çebi, Fikret Orman'a çattı: Onu bunu evine çağırıp yalan şeyler söylüyor

Beşiktaş'ın bir dönem kader birliği yapan iki eski yöneticisi arasında sular durulmuyor. Ahmet Nur Çebi, eski başkanı Fikret Orman hakkında konuştu.

13 Ekim 2021, Çarşamba 16:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Spor Türkiye Youtube kanalına konuk olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübün eski başkanı ve bir dönem yardımcılığını yaptığı Fikret Orman'la ilgili konuştu.

Murat Özen'e konuşan Çebi, Fikret Orman'a sık sık cevap vermesinin nedenini şöyle açıkladı:

Eski yönetim her şeyi çok güzel yapmış gibi trol hesaplara para verip yazdırıyor. Konuları Divan Kurullarında konuşmayı tercih ediyorum. Fikret Orman, onu bunu eve çağırıp yalan yanlış şeyler söyleyince biz de Divan Kurulu’nda cevap vermek zorunda kalıyoruz. Mustafa Cengiz, yeni başkana Beşiktaş’taki gibi kötü bir miras bırakmadı. Art niyetli Beşiktaş düşmanları hala zarar vermeye devam ediyorlar.

Forma sırt sponsorluğuna Aksa’yı 3 yıl, kol sponsorluğuna Güriş’i 3 yıl, şort sponsorluğuna Sompo’yu ve amatör branşlara da HDI Sigorta’yı getirdik. Locaların hepsini çok iyi sattık ve geldiğimizde yarıdan fazlası boştu. Galatasaray, Riva’yı satarak ayakta duruyor ama biz bir şey satmadık.

İlk geldiğimiz sene şampiyon yaptık ve Şampiyonlar Ligi gelirini düşük bütçeli bir takımla elde ettik. Bütçemiz 30 milyon Euro’ydu. Amatörlerin hepsini bütçe kontrolüne aldık. Bunlardan büyük ne projesi olabilir.

Ajansspor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Attila Szalai için geliyorlar! 80 milyon euro'luk oyuncunun yerine alınacak