Çılgın Sayısal Loto 5 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto 5 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto 5 Eylül çekilişinde bu haftanın kazandıran numaraları 18-54-61-70-75-85 ve joker 87 olarak belirlendi.

05 Eylül 2020, Cumartesi 20:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merakla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekilişi sona erdi. Bu akşam Çılgın Sayısal Loto çekilişinde şanslı numaralar 18-54-61-70-75-85 ve joker 87 oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto artık online olarak da oynanabiliyor. Online Çılgın Sayısal Loto oynamak için millipiyangoonline.com sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

ÇEKİLİŞLER CANLI YAYINLANIYOR

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bakan Albayrak: İmtihanı çok iyi bir şekilde atlatıyoruz