Cingöz Recai’nin afişi yayınlandı!

Cingöz Recai’nin afişi yayınlandı!

Türk polisiye roman geleneğinin en önemli karakterlerinden Cingöz Recai, 13 Ekim’de izleyicisi ile buluşacak.
 

17 Eylül 2017, Pazar 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yıllar sonra Kanal D ve Limon Film iş birliği; Content Turkey imzası ile beyazperde de olacak Cingöz Recai’nin yapımcılığı Hayri Aslan’a ait.
 
Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar’ın paylaştığı yılın en çok konuşulacak filminin ilk teaserı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İzleyici tarafından çok beğenilen teaser kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve hakkında çok konuşulanlar arasına girdi.
 
Büyük merakla beklenen filmin afişi de yayınlandı.1000 salonda sinemaseverlere ulaşacak Cingöz Recai’nin genel hikâyesi ise şöyle;
 
“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde.
 
Cingöz Recai herkesin başına bin çorap örerken, ona oynanan kaderin cilvesi güzelleri güzeli Göze’dir.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dozunda kötümserlik: Distopya temalı en iyi 10 dizi