Conte yeni oyuncularını kilolu buldu: Artık ketçap-mayonez yok

Tottenham'ın yeni teknik direktörü Antonio Conte, takımdaki bazı oyuncuların fiziksel durumundan memnun değil. Tempoya ve dayanıklılığa dayalı oynattığı oyunla bilinen Conte, futbolcuları bazı yiyecekleri yasakladı. Conte, Chelsea ve Inter dönemlerinde de oyuncuların beslenme alışkanlıkları için sıkı önlemler almıştı.

11 Kasım 2021, Perşembe 12:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Daily Mail'deki habere göre, Antonio Conte'nin Tottenham'ında artık ketçap ve mayonez yok. Takım yemeklerinde ketçap ve mayonez başta olmak üzere, sandviç, sağlıksız yağlar, abur cubur, yüksek kalorili yiyecekler ve içecekleri yasaklayan Conte, menülerde revizyona gitti.

Chelsea ve Inter dönemlerinde de yiyecek-içecek konusunda obsesiflik derecesinde kuralları olan Conte, Tottenham'daki kararlarıyla şaşırtmadı.

Haberde futbolcuların ayak uydurmasının biraz zaman alacağı yazılırken, özellikle yağ oranı yüksek birkaç ismin Conte tarafından yakından takip edileceği bildirildi.

Conte, takım içinde disiplininden taviz vermek istemiyor. Takım içindeki otoritesini ilk günden yansıtmaya çalışan İtalyan teknik adam, futbolcularından da tam teslimiyet bekliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diagne ne yaptıysa olmadı! Yerine oyuncu bakılıyor