Corona virüsü atlatan Hadise yaşadığı zor günleri anlattı: O kötü görüntüler beni panikletti

Hadise, geçtiğimiz aylarda corona virüse yakalanmıştı. Evinde tek başına karantinada kalan popüler isim, yaşadığı zor günleri ilk kez anlattı.

14 Ocak 2021, Perşembe 11:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz aylarda corona virüse yakalanan Hadise, evinde gördüğü tedavinin ardından hastalığı atlatmıştı. Şarkıcı, corona virüs nedeniyle kendisinde başka bir hastalığın da ortaya çıktığını söyledi.

Korona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol açtığını belirten Hadise'nin açıklamaları şöyle:

Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. 

Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu sokak hayvanları için kulübe yaptırdı