D-Smart’ta yayınlanan 'Var mı Yok mu Özel' programı gündemi belirledi

D-Smart’ta yayınlanan 'Var mı Yok mu Özel' programı gündemi belirledi

Son yıllarda futbolun içine giren VAR uygulamasının dünya genelinde kullanımı, Süper Lig’de VAR konusunda yaşanan olumlu olumsuz gelişmeler, takımların ve yöneticilerin VAR uygulaması hakkında düşünceleri ve tepkileri ile VAR sisteminin enine boyuna tartışıldığı 'VAR mı YOK mu Özel' programı D-Smart’ta ekrana geldi.

29 Mart 2021, Pazartesi 09:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

D-Smart Spor Müdürü Aykut Aydın ile eski hakem ve spor yorumcusu Murat Fevzi Tanırlı VAR sisteminin ne olduğunu, hangi konuların VAR’ın müdahale alanına girdiğini anlatırken, VAR uygulamasıyla Türkiye ve Avrupa’nın önde gelen liglerinde olumlu – olumsuz değişen kararlar ve Avrupa Liglerinin hakem yapısı grafiklerle izleyiciye gösterildi. 

Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzonspor ve Süper Ligin son şampiyonu Başakşehir’in bu sezonki VAR raporlarının masaya yatırıldığı programda, İspanya LaLiga’da, İngiltere Premier Lig’de, İtalya Serie A’da, Almanya Bundesliga’da ve Rusya Premier Lig’de VAR’ın futbolu nasıl etkilediği ünlü muhabirler tarafından aktarıldı. 

Futbol dünyasından önemli isimlerin yorum ve bağlantılarıyla zenginleştirdiği 2,5 saat süren program ile VAR konusunda akıllardaki soru işaretleri ortadan kalktı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray ve Fenerbahçe Rachid Ghezzal'ı istiyor