Daniel Sturridge için Premier Lig'den 5 milyon euro

Trabzonspor'un henüz tam randıman alamadığı Daniel Sturridge, Premier Lig'de hala popüler. Başkan Ahmet Ağaoğlu'nun birden fazla talibi olduğunu açıkladığı Daniel Sturridge için Aston Villa'nın 5 milyon euro'luk teklif yaptığı öğrenildi.

29 Ocak 2020, Çarşamba 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Trabzonspor'da sakatlıklardan ötürü henüz tam olarak verimli olamayan Daniel Sturridge, kulübün sıcak bakması halinde İngiltere'ye dönebilir.

Ahmet Ağaoğlu tarafından birinci ağızdan doğrulanan transfer tekliflerinden en ciddi olanı Aston Villa'nınki.

Trabzonspor'a bonservissiz gelen ve imza parasıyla beraber 3.5 milyon euro yıllık ücret alan Sturridge için Aston Villa'nın 5 milyon euro (4.2 milyon pound) önerdiği öğrenildi. Trabzonspor ise bu teklife henüz olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi.

"Oyuncu satmayı düşünmüyoruz"

"Oyuncu satmayı düşünmüyoruz"

Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu daha önce yaptığı açıklamada "Şampiyonluğa yürürken as oyuncularımızı satmayı düşünmüyoruz" demişti.

Trabzonspor'un henüz 2 yıl daha sözleşmesi bulunan 30 yaşındaki Sturridge için 5 milyon euro'luk teklifi değerlenirip değerlendirmeyeceğiz merak ediliyor.

Sakatlığından ötürü ikinci yarıda hiç forma giyemeyen Sturridge'in Fenerbahçe maçıyla beraber sahalarda dönmesi bekleniyor.

İngiliz oyuncu devre arası hazırlık kampındaki Tiran maçında sakatlanmıştı.

Sturridge'in sağlık kontrolleri

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Manchester United taraftarları başkan yardımcısının evine saldırdı