Dap Yapı 2017'de ciro hedefini aştı

Dap Yapı 2017'de ciro hedefini aştı

DAP Yapı, 2017’de ciro hedefini aştı. Şirket, bu yıl İstanbul’daki ‘Teras Kule’ ve ‘Validebağ Konakları’ ile İzmir’deki ‘DAP İzmir’ projelerinde rekor satışlar yaptı

07 Aralık 2017, Perşembe 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, çadır kampanyaları ile müthiş rakamlara ulaştıklarını belirterek, “Ciromuz Kasım’da 1 milyar 20 milyon lira oldu. Yılı 1 milyar 100 milyon lira ciroyla tamamlayacağız. Yoğun ilgi gören topraktan senetle satış kampanyasını İstanbul’da Validebağ ve Teras Kule projelerinde 60 ay, İzmir’de 36 ay vade avantajını 19 Aralık’a kadar uzattık” dedi.
 

‘PLANLI VE HIZLI OLURSAK SEKTÖR CANLANIR’


Sektöre dair açıklamalar da yapan Ziya Yılmaz, “Türkiye ekonomisi büyüyor. Birçok sektöre can veren inşaat sektörü, ekonomi açısından stratejik öneme sahip. Sektörde meydana gelen daralma birçok alt sektörü de etkileyerek ekonomik büyümeyi geciktirir. Kentsel dönüşüm projeleri sektörde yeni alanlar açtı. Eğer dönüşüm planlı ve hızlı yapılırsa sektör çok hareketlenir” dedi.
 

İSTMARİNA’DA PRİM YÜZDE 250’Yİ BULDU


İstanbul Kartal’daki İstMarina projesinde daire teslimlerine başladıklarını anlatan Ziya Yılmaz, “Teslimler için daire sahiplerini arıyor ve günde yüz kişiye randevu veriyoruz. İhale sürecinden bugüne kadar inanılmaz bir çalışmaya imza atıldı. Lansmandan bu yana özellikle topraktan satın alınan bazı ünitelerde yüzde 250’yi bulan primlere ulaşıldı. Sadece altyapısına 45 milyon lira yatırım yaptığımız bir proje oldu” bilgilerini verdi.
 

YENİ PROJELER YOLDA


DAP Yapı, geçtiğimiz aylarda tanıttığı ‘DAP İzmir’ projesiyle İstanbul dışındaki ilk yatırımını yapmıştı. Çeşme’de denize sıfır lüks bir proje daha geliştirecek şirket, İzmir’de 3 milyar liralık en az 3 proje daha yapacak. Şirket, Çeşme, Maslak, Beykoz ve Pendik’teki yeni projelerinin çalışmalarını sürdürüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Borsa günü yükselişle tamamladı