Dar ve orta gelirli ev sahibi olacak

Emlak Konut, GYODER ve KONUTDER tarafından başlatılan 240 ay vadeli konut kampanyasını sektörün önde gelen isimleri yorumladı.  

04 Şubat 2017, Cumartesi 17:30
A A
Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu

Kampanyaya SeaPearl projemizle destek vereceğiz. 20 yıl vadeli konut satışı her şeyden önce ülkemizin 20 yılına güvendiğimizin bir göstergesi. Bizler ülkemizin daha da güçlenmesi için hiçbir zaman elimizi taşın altına koymaktan çekinmedik. 1 Şubat ile 30 Mart arasında geçerli olan kampanyada faizleri yüzde 0.75- 0.85 bandında tutmak için bankalarla işbirlikleri gerçekleştiriyoruz. Tüm bunlar sayesinde 2017, 2016’dan çok daha iyi geçecektir.

Sur Yapı Başkanı Altan Elmas

Sur Yapı Başkanı Altan Elmas

Ağustos’tan bu yana yapılan kampanyalar ve düşen faiz oranları konut alımının tüm Türkiye’ye yayılmasını sağlıyor. Emlak Konut GYO’nun girişimi ve Konutder – Gyoder desteği ile de konut kredilerinin 240 ay veya 120 ay uzaması durumu sektörde olumlu karşılandı.  Bizde Sur Yapı olarak bu girişime destek vereceğiz. Ev sahibi olmak isteyen ancak konut kredilerinin geri ödemesinde zorlanan vatandaşlarımıza vadeyi uzatarak avantaj sağlanmış olacak. Böylece her kesimin ihtiyacına cevap vermiş olacağız.

Babacan Holding Başkanı İbrahim Babacan

Babacan Holding Başkanı İbrahim Babacan

Ekonominin lokomotifi inşaat sektörünün 2017’de de canlılığını koruması için Emlak Konut, GYODER ve KONUTDER işbirliğiyle yeni bir kampanyaya imza atılıyor. 20 yıl vadeli çok cazip faiz oranları sunuluyor. Bizde Babacan Holding olarak tüm projelerimizde 240 ay vadeli kampanyayı uygulayacağız. 20 yıl vadeli düşük faizle vatandaş daha kolay ev alacak. Bu kampanya uzun süredir konut almak isteyen dar ve orta gelir grubunu harekete geçirecektir. Yatırımların hız kesmemesi için bu tür kampanyalarla birlikte sektörün devlet tarafından desteklenmeye devam etmesi gerekiyor.

Demir İnşaat Başkanı Hamit Demir

Demir İnşaat Başkanı Hamit Demir

Vadenin 20 yıla çıkarılmasıyla dar ve orta gelirli vatandaşlarımız kira öder gibi ev sahibi olabilecek. Faizlerin 0.75- 0.85 bandında seyretmesi ile bu sene satışlarda görülmemiş rakamları telaffuz edebiliriz. 20 yıl vadede aylık ortalama 1.800 TL’lik taksitlerle vatandaşlarımız konut sahibi olabilecekler. Bu kampanyaya GYODER üyesi olarak bizler de destek vereceğiz. Kampanyanın inşaat sektörüne ciddi bir katkı sağlayacağını öngörüyorum. Kazanımlarını hep birlikte izleyeceğiz.  

Dağ Mühendislik Başkan Yardımcısı Doğan Dağ

Dağ Mühendislik Başkan Yardımcısı Doğan Dağ

Emlak Konut GYO, 2017 yılında da sektördeki canlılığı korumak için konutta 2. seferberliği başlatma kararı aldı. Bu kampanyayla Türkiye’de ilk kez 20 yıl vade ve düşük faizle markalı konutların satışı yapılacak. Vadenin 20 yıla çıkmasıyla taksitler düşecek. Dar ve orta gelirli vatandaşlarımızın konut alımları kolaylaşacak. İnşaat sektöründe yatırımlar hız kesmeden devam edecek.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.