Demba Ba: Aykut Kocaman'ın bana karşı vücut dilini beğenmedim

Başakşehir'de ayrılışı hayli çalkantılı olan Demba Ba, Aykut Kocaman'la yaşadığı sorunla ilgili ilk kez konuştu. Demba Ba, Aykut Kocaman'ın vücut dilini beğenmediğini ve bunu ona söylediğini, karşılığında da 'Ben de seninkini beğenmedim' yanıtını aldığını söyledi.

04 Mayıs 2021, Salı 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sky Sports'a konuşan Demba Ba, Aykut Kocaman'la olan tartışmasını şöyle anlattı:

Bana teknik direktörün sezonun geri kalanında beni oynatmak istemediğini söylediler. Sahip olduğum isim ve buna duydukları saygı nedeniyle sözleşmemi erken feshetmeye karar verdiler. Sağlam bir karaktere sahip olduğumu düşünüyorum ve bazı şeyler karşısında sağlam duruyorum. Aklıma gelenleri söylemekten çekinmiyorum ama her zaman işe yaramayabiliyor.

Aykut Kocaman ile birkaç hafta önce ofisinde görüşüp birçok şey hakkında konuştuk ve ona karşı yine oldukça sağlam bir duruş sergiledim. Ben ona vücut dilini beğenmediğimi söyledim. O da aynısını bana söyledi. Fakat sonra her şey iyiydi.

O gün bana sahada koşup savaşanlardan ziyade topla daha çok oynayan futbolcuları oynatacağını ve benim de oyunda olacağımı söyledi. İki hafta sonra Fenerbahçe'yle oynuyorduk ve kadroya bile alınmamıştım. Bunu duyunca şaşırdım çünkü yaptığımız konuşma böyle değildi. Ama futbol bu, işler değişebilir.

Oruçla ilgili söylentilerin doğru olduğuna inanmıyorum ve inanmak da istemiyorum çünkü takımda hala oynayan ve oruç tutan başka oyuncular var. Ramazan gelmeden önce bana oruç tutacağım için oynamayacağımı söyleyen arkadaşlarım oldu ancak sözleşmemin feshedilmesinin ramazan ayına gelmesi sadece tesadüf.

Kariyerimin geri kalanında birkaç yıl daha futbolun tadını çıkarmak ve neşeyle oynamak istiyorum. Ben futbol aşığıyım ve iyi bir final yapmak istiyorum. İngiltere elbette seçeneklerden biri ama tek bir ülkeye takılıp kalmayacağım. Şimdilik beklemedeyim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mario Lemina vatandaşı Boupendza'yı Galatasaray'a gönderiyor