Demirören Medya ‘Evde’ Buluşturuyor: Sürpriz sanatçılar 'Evde Kal' çağrısını müzikle yapacak

Demirören Medya ‘Evde’ Buluşturuyor: Sürpriz sanatçılar 'Evde Kal' çağrısını müzikle yapacak

Demirören Medya tüm basın ve sosyal medya kanallarını seferber ederek 'evde kal' çağrısı yapıyor. ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesiyle sürpriz sanatçılar evden verdiği konserle tüm Türkiye’ye farklı bir deneyim yaşatacak.

22 Mart 2020, Pazar 12:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye’nin corona virüs salgınını önleme mücadelesine katkıda bulunmak amacıyla Demirören Medya özel bir projeye başlıyor. Evde olmanın önemini milyonlarla paylaşmak amacıyla başlayan ‘#EvdeKalMüzikleKal’ projesiyle sürpriz sanatçılar en sevilen şarkılarını evlerinden yaptıkları canlı yayınlarla seslendirecek.

Projeye destek veren ilk sanatçı 23 Mart’taki canlı yayınıyla Ferhat Göçer olacak. Göçer saat 21:05’ de en sevilen şarkılarını ev ortamında eş zamanlı olarak YouTube, Instagram ve Twitter hesapları üzerinden sevenleriyle paylaşacak. Bir sonraki konserin kimin olacağı ise Ferhat Göçer’in verdiği mini konser sonrasında açıklanacak. Ünlü müzisyen başlatacağı challenge (meydan okuma) ile bir sonraki konser için sanatçı arkadaşlarından birini desteğe davet edecek.

#EvdeKalMüzikleKal’ projesine Demirören Medya’nın tüm dijital platformları ve sosyal medya kanallarından destek verilecek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sinemaseverlerin takip etmesi gereken 10 Instagram hesabı