Diziler MOL'a değer kattı'

Tekstil firması MOL'un İcra Kurulu Başkanı Oktay Özdemir, Suudi Arabistan'da açacakları 9 bin metrekarelik MOL'un sektör için önemli olduğunu söyledi.

02 Kasım 2009, Pazartesi 05:00
A A

SUUDİ ARABİSTAN'A GİRİYOR

Türk şirketleri kadar Türk dizilerinin de dünyanın dikkatini çektiğini vurgulayan Oktay Özdemir, “Suudi Arabistan’dan bize ‘Açılışta Türk dizilerinin başrol oyuncularını istiyoruz’ talebi geldi. Türk dizileri sayesinde şirketlerin değerleri beşe katlandı” dedi.

YABANCILAR İLGİLENİYOR

MOL’un, tekstilde son beş yıl içinde en inovatif fikri ortaya koyan grup olduğunu ve bunun için de uluslararası fonların dikkatini çektiğini belirten MOL İcra Başkanı Oktay Özdemir “ABD’den, Avrupa’dan, Kazakistan’a kadar birçok uluslararası fon ve yatırımcı bizimle ilgileniyor. Ortaklık teklifleri alıyoruz. Almanya’da Credit Suisse, JP Morgan ve üç yatırımcıyla Dortmund, Frankfurt ve Köln’de 9 MOL açacağız” diye konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.