Domenec Torrent'in ekibindeki ilk Türk o olacak

Galatasaray'ın yeni hocası Domenec Torrent dün gece itibarıyla İstanbul'a geldi. Bugün ilk idmanına çıkması beklenen İspanyol hocanın ekibi de yavaş yavaş netleşecek. Ancak ekibindeki ilk Türk belli oldu: Tuğberk Tanrıvermiş.

12 Ocak 2022, Çarşamba 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

59 yaşındaki Domenec Torrent, Galatasaray'ın yeni teknik direktörü oldu. Torrent, ilk etapta iki yardımcısıyla beraber geldi ve göreve başladı.

Torret'in ekibindeki ilk Türk antrenör ise daha önce de Galatasaray'da görev yapan Tuğberk Tanrıvermiş.

32 yaşındaki genç antrenör çok daha genç yaşlardan beri futbolda teknik ekiplerde çeşitli görevler yaptı. Çok genç yaşta Galatasaray scout ekibine katılan Tanrıvermiş, daha sonra altyapıda görev yaptı.

Tuğberk Tanrıvermiş Galatasaray altyapısındaki görevinin ardından Roma'ya altyapı hocası olarak gitti. 2018-2021 yılları arasında Roma'da çalışan genç antrenör, Temmuz 2021'den beri ise bir diğer İtalya takımı Spezia'nın U-19 takımının teknik direktörlüğünü yapıyor.

Torrent'in ekibine katılmak üzere Galatasaray'a dönmesi beklenen Tanrıvermiş, İspanyol hocanın ekibindeki birkaç Türk isimden biri olacak. Torrent'e bir de Türk yardımcı antrenör gelecek.

Öte yandan Torrent ile bugün ve yarın yönetici Işıtan Gün'ün ilgileneceği, Florya'da ise Nihat Kırmızı ve Özen Kuzu'nun kurumsal düzeni sağlamaya çalışacağı bildirildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray'da bir dönem sona eriyor: 11 isim daha yolcu