DünyaKayıp yetişkin filmi yıldızı korkunç halde ölü bulundu

Kayıp yetişkin filmi yıldızı korkunç halde ölü bulundu

Kayıp yetişkin filmi yıldızı korkunç halde ölü bulundu

Kaybolan Japon yetişkin filmi yıldızı Rina Arano, ormanlık alanda çıplak halde bir ağaca bağlanmış olarak ölü bulundu.

8 Haziran'da ailesi tarafından kayıp olduğu bildirilen Rina Arano'nun cesedi, kaybolduğu sırada şüpheleri üzerine çeken ve tutuklanan 33 yaşındaki Hiroyuki Sampei'ye ait villanın yakınındaki ormanlık alanda bulundu. Polis tarafından yapılan açıklamada 'Rina Arano çıplak halde bir ağaca bağlıydı ve neredeyse iki haftadır ölüydü' denildi. Müfettişler Arano ve Sampei'nin  Twitter'da mesajlaştıktan sonra 5 Haziran'da Ibaraki Eyaletindeki bir tren istasyonunda buluştuklarına inanıyor. Polis, Sampei'nin Arano'yu aldıktan sonra Hitachiota'daki villasına götürdüğünü söyledi.

KELEPÇELEMİŞ

Japon medyasına göre Sampei'nin Arano'yu kaçırma ve alıkoyma şüphesiyle tutuklandı. Polis Sampei'nin Arano'yu villasına getirdiğini kabul ettiğini, ancak onu orada kalmaya zorlamadığını söyledi. Sampei ayrıca, Arano'yu kelepçelediğini, ancak bunu onun rızasıyla yaptığını söyledi.

Japan Today'e göre Sampei polise, Arano'nun evinden ayrıldıktan sonra nereye gittiğinden emin olmadığını, ancak cep telefonunun evinin içinde bulunduğunu söyledi.

Arano'nun vücudunda herhangi bir dış yaralanma bulunmadığı ve ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılacağı bildirildi.

SIRADAKİ HABER