Dünyanın en büyük influencer buluşması İstanbul’da

Dünyanın en büyük influencer buluşması İstanbul’da

Dünyaca ünlü influencerlar, fikir liderleri ve sektör profesyonelleri İstanbul’da buluşuyor. Amerika, Rusya, Almanya, Hindistan, İsveç, Danimarka, İtalya, İspanya’nın da aralarında bulunduğu 25 farklı ülkeden 80’den fazla influencer İstanbul’a geliyor.

21 Ekim 2019, Pazartesi 17:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

INFLOW Global Summit & Awards'19, hem yerli hem de yabancı influencer’ları, ajanslar ve markalarla buluşturmaya hazırlanıyor. 22 Ekim’de İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinliğe, dijital fikir liderleri, bloggerlar, sosyal medya içerik üreticileri katılıyor. 

25 farklı ülkeden katılım bekleniyor

25 farklı ülkeden katılım sağlayacak influencer’lar İstanbul’u ve Türkiye’yi hem tanıtacak hem de tanıma fırsatı bulacak.

INFLOW Global Summit & Awards'19, influencer pazarlaması alanındaki fikir liderleri ve sektör profesyonellerini buluşturacak. Marka ve influencer görüşmelerinin de yer alacağı etkinlikte alanında uzmanlar tarafından paneller de gerçekleştirilecek.

Influencerlar Türkiye'yi tanıtacak

Amerika, Rusya, Almanya, Hindistan, İsveç, Danimarka, İtalya, İspanya’nın da aralarında bulunduğu 25 farklı ülkeden 80’den fazla influencer katılım sağlayacağı etkinlikte, 100’ü aşkın yerli influencer da yer alacak. INFLOW, bu yıl da yaklaşık 200 influencer aracılığıyla Türkiye'yi dünyaya tanıtacak.

INFLOW Kurucu Ortağı Afşın Avcı, Twitch Yaratıcı Pazarlama Uzmanı Ryan Lee, Facebook Dikey Strateji Lideri Irmak Emekdaş ve Kişisel Marka Uzmanı Leonard Kim’in de aralarında bulunduğu kendi alanında profesyonel isimler, 22 Ekim Salı günü gerçekleşecek konferanslarda katılımcılara sektördeki gelişmelerden ve kendi deneyimlerinden bahsedecek.

Markalarla Influencer’ların işbirliği önemli

INFLOW, Brand to Influencer (B2I) sistemi ile sektörünün önde gelen markalarını ve dünyaca ünlü influencerlarla bir araya getirecek. Markalar, influencerlara stratejilerini, bakış açılarını anlatma fırsatı bulacak, influencerlar ise markalar için yaratabilecekleri içerik fikirlerinden bahsetme şansına sahip olacak. INFLOW Global Summit & Awards'19 kapsamında markalar ve influencer’lar bu sistem sayesinde işbirliği yapma fırsatı elde edecekler.

500 milyon kişiye erişim sağladı

Geçtiğimiz yıl dünyanın dört bir yanından gelen güzellik, bakım, moda gibi konularda yüksek takipçili 100’e yakın yabancı ve çok sayıda yerli influencer, İstanbul'da ağırlandı. Influencer Pazarlaması alanındaki fikir liderleri, sektör profesyonelleri, yerli ve yabancı influencer'ları buluşturan zirve boyunca Instagram, Facebook, Twitter, Youtube kanallarında toplam bin 184 paylaşım yapıldı. 13 milyon dolar medya değerine sahip paylaşımlarla, dünya çapında yaklaşık 500 milyon kişiye erişim sağlamış oldu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021 Grammy Ödülleri'nde kimler sahne alacak?