Duştayken uygulayabileceğiniz iki dakikalık maskeler

Cildiniz için anında güzellik etkisi: Duşta, zamanınız kısıtlı olduğunda ya da rahatlamak istediğiniz bakım seanslarında uygulayın, 2 dakikada güzelliğin tadını çıkarın.

10 Ocak 2020, Cuma 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Canlandırıcı Peeling Insta-masque

Canlandırıcı Peeling Insta-masque

Mikro taneler ile zenginleştirilmiş̧ bu maske hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm ciltleri nazikçe arındırır.


2 Doğal İçerik:


Makademya Yağı ile bir araya gelen gül suyu, ciltte müthiş bir rahatlama hissi yaratır. İki dakikada daha yumuşak ve daha canlı bir cilt yaratır.


Haftada bir ya da iki kez göz çevresi hariç tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 dakika bekledikten sonra dairesel hareketlerle, ürün jel yapısı yağa dönüşene kadar masaj yapın. Su ile durulayın. Rengini gül pembesinden alan bu jel, masaj sırasında ipeksi bir yağa dönüşür. İçerisindeki gül notaları ile feminen bir kokuya sahip.

Detoks Etkili Insta-masque

Detoks Etkili Insta-masque

Bu maske ile anında detoks deneyimine hazırlanın.


2 Doğal İçerik:


Yumuşatıcı Gül Suyu ve Botanik Kömür ciltteki tüm kiri kaplar ve cildi arındırır. 2 dakikada cilt tazelenir ve ışıltı ile parlar.


Haftada bir ya da iki kez kuru cilde ince bir tabaka halinde uygulayın. Göz çevresi hariç tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 dakika bekletin, su ile yıkayın ve durulayın. Bu yoğun siyah ultra etkili jel durulandığında süte dönüşür. Taze ve hafif odunsu kokuya (sedir ve bergamot) sahip.

Arındırıcı Kil Insta-masque

Arındırıcı Kil Insta-masque

Cildi kurutmadan “arındırmak” için Insta-masque Kil ile tanışın.


2 Doğal İçerik:


Koalen, oldukça yumuşak beyaz kil, tıkanık gözenekleri açar ve matlaştırır, yumuşatıcı Gül Suyu ise maskenin cildi nazikçe sarmasını sağlar. 2 dakikada cilt gözeneklerin kaybolmasıyla pürüzsüz ve mat görünümüne kavuşur!


Haftada bir ya da iki kez ince bir tabaka halinde kuru cilde uygulayın. Göz çevresi hariç tüm yüz bölgenize uygulayın. 2 dakika bekletin. Su ile durulayın.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Evcil hayvanlara ve sahiplerine özel koleksiyon