Emre Belözoğlu Başakşehir için reddettiği teklifi açıkladı

Medipol Başakşehir'in teknik direktörü Emre Belözoğlu, katıldığı programda Başakşehir'e gelişini, aldığı teklifleri, transfer iddialarını ve merak edilen diğer konuları anlattı.

16 Kasım 2021, Salı 11:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Hangi teklifleri aldı?

Hangi teklifleri aldı?

Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Tivibu Spor'da Çiğdem Günal'ın sorularını yanıtladı.

Bir dönem Sarri'nin yanında 1.5 ay görev alacaktım fakat süreç çok hızlı ilerledi. Milli takımla görüşmem de oldu. Başakşehir'e gelmeden önce Rusya'dan çok ciddi bir teklif aldım ama Başakşehir olunca hepsini bir kenara koydum. Başkanımızın benden takımın başına geçmemi istediği zaman tüm planlarımı değiştirdim. Çok mutluyum buraya geldiğim için.

"Milli takım benim için doğru değildi"

"Milli takım benim için doğru değildi"

A Milli Takım için teklif aldım, hem hocamız hem de federasyon başkanımız ile görüştük ama teklifin benim için doğru olmadığını düşündüm. Oynadığımız maçlardan sonra rakip teknik adamlarla maçın analizini yapmayı çok isterdim. Şenol Güneş'in değersizleştirilmesini doğru bulmuyorum. Ülkemizde futbol adamı çok az yetişiyor, onları değersizleştirmek doğru değil. Şenol Güneş, çok değerli bir teknik adam. Bu takımın gelişmesinde emekleri çok büyük.

"Fenerbahçe'den ayrılmayı ben istedim"

"Fenerbahçe'den ayrılmayı ben istedim"

Sezon bittiğinde Fenerbahçe'den ayrılmak hem benim, hem de kulüp için doğru olandı. Sayın başkanımız Ali Koç, fikrini beyan ettiğinde kalmak istemediğimi ben söyledim. Bunun Fenerbahçe için daha iyi olacağını ifade ettim. Sonra da zaten görevi bıraktım.

"Teknik adamlıkta Abdullah Avcı'nın bana katkısı büyük"

"Teknik adamlıkta Abdullah Avcı'nın bana katkısı büyük"

Ben çok zor bir oyuncuydum. Çalıştığım teknik adamları çok zorladım ama gelişimimde en büyük faydasını gördüğüm hoca Abdullah Avcı'ydı. Abdullah Hoca çok kahrımı çekti. Futbola teknik adam gibi bakmamda en çok faydasını gördüğüm hoca Abdullah Avcı'ydı.

"Visca'ya teklif gelmedi"

"Visca'ya teklif gelmedi"

Ben Visca ile devam etmek isterim. Burada onun kararı önemli. Kulübün bayrak oyuncularından bir tanesi. Bu kulübün gelişiminde en büyük katkısı olan oyuncudur ve her teknik adam onun gibi bir oyuncuya sahip olmak ister. Bildiğim kadarıyla Visca ile ilgili bize gelmiş bir teklif yok.

" Tolgay'a teklif yapmadık"

" Tolgay'a teklif yapmadık"

Tolgay Arslan çok beğendiğim bir oyuncu ama bugüne kadar Başakşehir'de transfer için hiçbir oyuncuyla görüşmem olmadı. Scout ekibimize önümüzdeki günlerde çok değerli bir isim katılabilir.

"Kimseyi 'Ben Emre abin' diye aramadım"

"Kimseyi 'Ben Emre abin' diye aramadım"

Soru: En son kimi 'Alo ben Emre Abin' diye aradınız?

Hiç kimseyi "Alo ben Emre Abin" diye aramadım. Hiçbir genç oyuncuyu bu şekilde yoldan çevirmedim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Nwakaeme Trabzonspor'dan zam istiyor! G.Saray ihtimali...