Emre Belözoğlu İrfan Can Kahveci'yi oynatmak için yer arıyor!

Fenerbahçe'de devre arası transfer edilen İrfan Can Kahveci'ye yer aranıyor. Denizlispor maçında oyuna sonradan giren İrfan Can, Malatyaspor karşısında ise ilk 11'de başlayacak. Ancak kimin kesileceği ve İrfan Can'ın nerede oynayacağı henüz muamma.

08 Nisan 2021, Perşembe 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'nin özellikle orta sahadaki geniş oyuncu havuzu, tıpkı Erol Bulut gibi Emre Belözoğlu'nu da zorluyor. İrfan Can Kahveci'yi ilk 11'e monte etmek isteyen Belözoğlu'nun kimi keseceği merak konusu. Denizlispor maçında oyuna sonradan girip iyi işler yapan İrfan Can da bunun mükafatını bekliyor.

İrfan Can Kahveci’ye ilk 11’de yer arayan Belözoğlu için en zayıf halka Sinan Gümüş. Denizlispor maçında sürpriz bir şekilde 11’de görev yapan Sinan Gümüş, beklentilerin çok altında kaldı. İrfan’ın, Sinan’ın yerini kapması muhtemel. Bu durumda Dimitris Pelkas’ın yine kanada geçmesi ve forvet arkasında 25 yaşındaki orta saha oyuncusunun oynaması ihtimali var.

Ancak Osayi Samuel de ilk 11’i zorlayan bir başka isim konumunda. Maçın gidişatına göre Osayi'yi hamle oyuncusu olarak kullanmayı planlayan Belözoğlu'nun tercihi merakla bekleniyor.

Fanatik

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tyler Boyd yeni sezon için Beşiktaş'a göz kırpıyor