Emre Belözoğlu'nu inciten o sözler ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu hakkında çıkan istifa iddiaları tek bir paylaşımla çürütülmüştü. Ancak iddiaların neden ortaya çıktığı da öğrenildi. Emre Belözoğlu yönetim kanadında kendisi için yapılan eleştirilere gönül koymuş.

08 Mart 2021, Pazartesi 11:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu hakkında istifa edeceği yönünde söylentiler çıkmıştı. Fenerbahçe ise doğrudan Ali Koç'un ekibine bağlı olan resmi Twitter hesabından yaptığı "Sonuna kadar Fenerbahçe" yazılı paylaşımına Emre Belözoğlu'nun fotoğrafını koyarak iddiaları çürütmüştü.

Sabah'taki habere göre, Belözoğlu'nun neden istifa konusunu gündeme getirdiği ortaya çıktı. Yönetimden bazı isimlerin Emre'nin Samandıra'ya fazla karıştığını düşünmesi ve Ali Koç'a "Neden Samandıra'ya gidiyor? Neden teknik heyete karışıyor?" diye sorması ipleri gerdi.

Emre, Başkan Koç'a "İsterseniz bırakayım" dedi, ancak bu teklif karşılık görmedi. Belözoğlu'nun, teknik heyetin işine karışmadığı, sadece haftada bir kez Erol Bulut'la gidişatı konuştuğu ifade edildi. Belözoğlu dün de takımla birlikte Konya'ya gitti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de özür dileyen Caner Erkin antrenmanlara dönüyor