Emre Belözoğlu'nun görevi en geç 15 gün içerisinde açıklanacak

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu tüm transferlerde aktif rol almış ancak resmi görevi bir türlü ilan edilmemişti. Emre'nin yönetime kırgın olduğu, ayrı düşülen konular olduğu iddia edilmişti. Ancak resmi açıklama geldi ve 1 hafta ila 15 gün arasında Belözoğlu'nun resmi görevinin açıklanacağı artık kesin.

14 Ekim 2020, Çarşamba 15:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Emre Belözoğlu'nun durumuyla ilgili ilk kez konuştu. Sanıldığının aksine herhangi bir sorun olmadığını söyleye başkan, Emre'yi hak ettiği şekilde açıklamak için acele etmediklerini belirtti.

İşte Koç'tan Belözoğlu açıklaması:

Emre Belözoğlu'nun başarısı cok fazla. Samatta transferi ve ödemede esneklik. Gelmesi mümkün olmayanları rahatlıkla getirmesi. Emre en çok finans ekibi ile çalıştı. Nakit akışına baktı. Bu işte oldukça tecrübesiz olmasına rağmen tecrübeli gibi adımlar attı. Bu beni çok etkiledi.
Emre bu süreçte üstüne düşeni yapmıştır. Gelecek vaat eden futbolcu isimlerini belirledi. Hocamız sonra geldi. Teknik direktör, sportif direktör ve Volkan Ballı. Temel kolonlar bu futbolun. Bu üçlünün tek vücut duruşu. En doğru isim yoğunluktan açıklanmadı.
En son açıklayalım dedik, hak ettiği şekilde açıklayalım dedik, aceleye getirmek istemedik. Ama 1 hafta, 15 gün içinde açıklayacağız.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Salah'a ırkçı sözler söyleyen West Ham United'lı holigana 3 yıl ceza