En iyi genç dizileri - 2022'de en çok sevilen ve izlenen genç dizileri

2022 yılında birçok genç dizisi izlenme rekorları kırmıştır. Pek çok genç dizisi paylaşılmaktadır. Sosyal medyalarda da bu genç dizileri birçok kişi tarafından tavsiye edilmiştir. En iyi genç dizilerinin hangi diziler olduğunu merak eden kimseler de detaylı bir araştırma yapmaktadırlar. En iyi genç dizileri son yıllarda hem yerli yapımda hem de yabancı yapımda izlenme rekorları kırmayı başarmıştır. En iyi genç dizileri ile ilgili birçok kişi araştırma yapmıştır. Bu diziler aynı zamanda yüksek IMDb puanına sahip olan diziler arasında yer almaktadır.

12 Ekim 2021, Salı 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 En iyi genç dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen genç dizileri

En iyi genç dizileri - 2021'de en çok sevilen ve izlenen genç dizileri

1) Sexify

2021 yılında gösterime girmiş olan bu dizi Netflix platformunda yayınlanmaktadır. 2021 yılının en çok sevilen dizileri arasında yer alan bu dizi 6.6 IMDb puanına sahip olan bir dizidir. Üniversiteli 3 genç kızın cinsellik temalı olan bu dizisi izlenmeye değer olan bir dizidir. Bu dizinin türü ise komedi ve dramdır. Aynı zamanda başrollerinde Sandra Drzymalska yer almaktadır.

2) Aşk 101

2) Aşk 101

Dünya'nın en çok sevilen gençlik dizileri arasında yer alan Aşk 101 dizisi 2020 yılında gösterime girmiştir. 2021 yılında da en çok sevilenler arasındadır. Halen daha yeni bölümleri yayınlanmaya devam eden bu dizi okul temalı olan bir gençlik dizisidir. IMDb puanı 7.6 olan bir dizidir. Bir Türk gençlik dizisi olan bu dizi komedi romantik dizisidir. Aşk 101 dizisinin yönetmeni ise Meriç Acemi'dir.

Bu haber ilginizi çekebilir: Aşk 101 2. sezon oyuncuları kimler?

3) Trinkets

3) Trinkets

2019 yılında gösterime girmiş bir gençlik dizisidir. Bu dizide bol bol dostluk anılarını izleyebilirsiniz. Trinkets dizisi 7.1 IMDb puanına sahiptir. Trinkets dizisi 2020 yılına kadar sürmüş olan bir dizidir. 2021 yılında da oldukça popüler olmuş olan bir dizidir. Son yılların en çok paylaşılan dizilerinden olan Trinkets dizisinin yönetmenlik koltuğunda Amy Andelson ve Kirsten Smith'dir.

4) You

4) You

2018 yılında birçok kişi tarafından paylaşılan bir dizi olan You dizisi günümüzde halen daha yeni bölümleri yayınlanmaktadır. You dizisi New York'ta geçen bir dizidir. Dizinin başrolünde Beck isimli bir kadın yer almaktadır. You dizisinin türü dram ve gerilimdir. Yönetmenlik koltuğunda ise Greg Berlanti ve Sera Gamble oturmaktadır.

5) The Rain

5) The Rain

Dram ve bilim kurgu dizilerinden olan The Rain dizisi 2021 yılında da izleyiciler ile buluşmuştur. Bu dizinin oyuncu koltuğunda Alba August ve Johannes Kunhke gibi ünlü ve usta oyuncular yer almaktadır. İki kardeşin başından geçen gerilim dolu dakikaları konu edinen bu dizi mutlaka seyretmeniz gereken bir dizidir.

6) Dark

6) Dark

2017 yapımlı bir dizi olup 2020 yılına kadar sürmüş bir dizidir. 8.8 gibi yüksek IMDb puanına sahip olan bu dizi 2021 yılında da hafızalardan silinmiş değildir. 2021 yılının en çok sevilen gençlik dizilerinden bir tanesi olmayı başarmıştır. En iyi yabancı gençlik dizileri arasında gösterilen bu dizi izlenmeye değer diziler arasında yer almaktadır. 

7) La Casa De Papel

7) La Casa De Papel

Soygun temalı olan bir gençlik dizisidir. IMDb puanı olarak 8.3 gibi yüksek bir puana sahiptir. La Casa De Papel dizisi İspanyol dizisidir. La Casa De Papel dizisi suç dehalarının içerisinde yer aldığı muhteşem bir senaryoya sahip olan bir dizidir. La Casa De Papel dizisi oldukça sürükleyici bir dizidir. 

Bu haber ilginizi çekebilir: La Casa de Papel'in Tokyo'sundan itiraf

8) Riverdale

8) Riverdale

2017 yapımlı bir gençlik dizisi olan Riverdale dizisi yeni bölümleri 2021 yılında da yayınlanmaya devam etmektedir. IMDb olarak da 6.9 puana sahiptir. Riverdale dizisi dram ve gerilim türünde bir dizidir. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En iyi dedektif dizileri - 2022'de en çok sevilen ve izlenen dedektif dizileri