Erdal Torunoğulları, Sergen Yalçın'a cevap verdi: Hoca haklı ama elimiz kolumuz da bağlı

Sergen Yalçın Fenerbahçe maçının ardından yaptığı açıklamada "Başkana ve yönetime söyledik, takıma 8-10 yeni oyuncu katılmalı. Şampiyonluğa oynamak istiyoruz ve bunlar çok net konular" diyerek yönetime mesajı vermişti. Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, Sergen Yalçın'ın bu sözlerini değerlendirdi.

22 Temmuz 2020, Çarşamba 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Milliyet'e konuşan Erdal Torunoğulları, "Eksiklerimizi, fazlalarımızı iyi biliyoruz, dersimizi de çalıştık. Hocamızın hiçbir sözüne itirazımız yok. Sergen hoca haklı ama takımda yer alan yüzde 95 oyuncunun 2022’ye kadar sözleşmesi bulunuyor. Yani bu tarihe kadar elimiz kolumuz bağlanmış durumda. Bir de limit konusu var, orada da belirsizlik sürüyor. Önümüzü göremiyoruz maalesef" dedi.

Gökhan, Atiba kaldı, Caner gitti, Nsakal geldi

Gökhan, Atiba kaldı, Caner gitti, Nsakal geldi

Yaklaşık iki hafta sonra transfer dönemi başlayacak. Ne var ki sözünü ettiğim faktörler nedeniyle önümüzü tam olarak göremiyoruz. Ancak tabii ki boş da durmuyoruz, transfer çalışmalarımız devam ediyor.
Gökhan Gönül takımda kalacak, onu bırakmayacağız. Atiba da kalacak. Nsakala'yı alacağımız için Caner Erkin ayrılacak.

"Üçüncülüğü zorluyoruz"

"Üçüncülüğü zorluyoruz"

Bu sezon yaşanan birçok handikapa rağmen Allah’a şükür üçüncülüğü zorluyoruz. Tabii ki ligi Galatasaray ve Fenerbahçe’nin üzerinde bitirmek önemliydi, bunu da başardık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Diego Perotti'nin sözleşme detayları ortaya çıktı