Ersun Yanal'dan Trabzon'a cevap: Önce paramı verin!

Ersun Yanal'dan Trabzon'a cevap: Önce paramı verin!

Trabzonspor'da teknik direktörlük konusunda ismi ön plana çıkan ve yönetimle görüşen Ersun Yanal'dan şok bir cevap geldi.

28 Nisan 2016, Perşembe 16:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Trabzonajans'ın haberine göre Yanal, kendisine görev teklif edildiğinde ilk planda alacağını gündeme getirdi ve "Önce paramı verin. Ondan sonra bu konuları konuşalım'' ifadelerini kullandı.

Bordo Mavili kulüpte son çalıştığı dönemden alacağı kalan ve kendisine verilen çekin karşılığı ödenmeyen Yanal, geçtiğimiz cuma günü elindeki belgeyle birlikte yasal işlem başlatmayı planlamış ancak süre istenmesi sonucunda bu düşüncesini ertelemişti.

Ersun Yanal, yeni dönem için gelen teklife karşılık konuyu açtı ve parasal anlamda sıkıntı yaşandığının altını çizerek, kendisine verilen süreye rağmen gerekenin yapılmadığına dikkat çekti.

YARINA KADAR SÜRE VERDİLER

Bu durumun Trabzonspor'un özellikle yeni oluşturması gereken kadro yapılanmasına da yansıma ihtimalini gören tecrübeli teknik adam, ekonomik koşullar içerisinde transfere ciddi harcama yapılamayacağı endişesiyle de kısmen geri adım attı.

Ayrıca Yanal adına çalışan Metin Korkmaz ile beraberindeki menajerler, kalan ödeme için Trabzonspor'a yarına kadar süre verdi.

Söz konusu zaman zarfında ödemelerin gerçekleşmemesi durumunda alacaklar için yasal takip süreci başlatılacak. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray liderlik koltuğunu bırakmadı