Eski rakipler halı sahada aynı takımda buluştu

Eski rakipler halı sahada aynı takımda buluştu

Türk futbolunun efsane isimleri 'Şöhretler Sahada' organizasyonunda bir araya geldi. Her ayın 15’inde farklı ünlülerle yapılması planlanan organizasyonda ilk maç, Ahmet Dursun, Tuncay Şanlı, Hasan Kabze ve İbrahim Yattara'nın yer aldığı şöhretler takımıyla sosyal medya fenomenlerinin yer aldığı diğer takım arasında gerçekleşti.

16 Mart 2020, Pazartesi 15:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ahmet Dursun, Tuncay Şanlı, Hasan Kabze ve İbrahim Yattara, bir halı saha organizasyonunda bir araya geldi. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'u temsil eden oyuncular, kendileriyle özdeşleşen forma numaralarıyla sahaya çıktı.

Mehter takımının gösterisiyle başlayan etkinlik, Ulusal TV kanallarında, YouTube, Instagram ve diğer sosyal mecralarda izleyicilerle buluştu.

Maç sonu 'Şöhretler Sahada' turnuvasıyla ilgili merak edilenler hakkında konuşan Proje Müdürü Görkem Uludüz "Böyle bir etkinlikle insanların karşısına çıkmak çok güzel bir duygu. Eski futbolculara karşı gerçekten bir özlem var. Bizde futbolseverlerin bu hasretini 'Şöhretler Sahada' turnuvasıyla gidermek istedik. Eski futbolcular ve sürpriz isimlerin yer alacağı ve her ayın 15’ inde gerçekleştireceğimiz organizasyonumuzla izleyenlerin karşısında olmaya devam edeceğiz" dedi.

7-6 şöhretler takımının kazandığı maç renkli görüntülere sahne oldu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Koronavirüs nedeniyle ligler tatil olmuştu: Futbolcular neler yapıyor?