Eskişehir teknik direktörü İlhan Var forma değiştirme olayına açıklık getirdi

Eskişehirspor ile Çaykur Rizespor arasında oynanan Türkiye Kupası maçında genç oyuncu Buğra Çağlıyan, Rizeli Samudio'nun kendisiyle forma değiştirme isteğini geri çevirmişti. Eliyle "para" işareti yapan Buğra'nın bu hareketi meğer yanlış anlaşılmış. Eskişehirspor teknik direktörü İlhan Var, A Spor canlı yayınına bağlanarak konuyu netleştirdi. Kulüp de resmi twitter hesabından açıklama yaptı.

16 Aralık 2020, Çarşamba 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eskişehirsporlu genç oyuncu Buğra, rakibinin forma değiştirme isteğinin ardından eliyle "para" işareti yapınca hareket iki farklı şekilde yorumlanmıştı. Bazı kişiler Eskişehir'in oyuncular yedek forma verecek parasının olmadığını, bazı kişiler ise forma paralarını oyunculardan kesildiğini iddia edilmişti.

İlhan Var, A Spor canlı yayınına bağlanarak olaya netlik kazandırdı.

Buğra paranın kendisinden kesileceğini zannetmiş. İçeri girer girmez forması götürüldü Samudio'ya verildi. Kulübümüzle alakalı şükürler olsun ki sadece transfer sıkıntısı var. Buğra'nın kendi saflığı ve temizliğiyle alakalı bir durumdu. Çok iyi bir çocuk.


Eskişehirspor çok büyük bir camia, transfer konularını da aşabilecek bir camia. Kulübümüz eski günlerine dönecektir, bunları da aşacaktır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Umut Meraş, Fatih Terim'le çalışmak istiyor