Estetikte iğneden korkanlara müjde!

Estetikte iğneden korkanlara müjde!

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu yüz gençleştirmede yeni bir yöntem olan ve iğneden korkanlar için morarmayla kabuklanmadan çekinenler için özellikle tercih edilen 'Milano Yüz Lifting'i uygulaması hakkında bilgi verdi

24 Eylül 2014, Çarşamba 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu anlatıyor:

"Yüzdeki renk tonu farklılıkları, lekeler, gözenek genişlikleri, cilt sarkmaları,kırışıklıklar, ciltte matlık, yorgun ifade en çok bize başvurulan sebepler. Hepsinin değişik tedavi seçenekleri, tedavi süreleri mevcut. İğneli tedaviler, lazer yöntemleri, iple yüz estetikleri, kök hücre uygulamaları çeşitli tedavi seçenekleridir. Bu tedaviler rutin olarak kişilerin memnun kalacağı şekilde uygulanmaktadır. Fakat bugüne kadar bir de iğneden korkanlar için yaptığımız bir estetik uygulamada yoktu. 'Milano Yüz Lifting'i, tamamen iğneden korkanlar için bir cilt gençleştirme yöntemidir. Diğer yöntemlerden farklı olarak da kızarıklık, morarma, şişlik, kabuklanma gibi etkileri yoktur. Aynı gün içerisinde güneşe çıkılabilir, makyaj yapılabilir ve akşam herhangi plan yapılabilir.

Op.Dr.Eser Aydoğdu  kliniğiniklerinde uyguladıkları 'Milano Yüz Liftingi'nin aşamalarından bahsetti. Bu yöntemde sırasıyla önce cildi temizliyoruz. Sonrasında akustik dalga terapisi ile yüzdeki ve gıdık bölgesindeki kas liftingini sağlıyoruz. Asıl aşama olan 'Milano Gençlik Peeling Uygulaması'nı iğnesiz olarak yapıyoruz. Özel masajı ve ürün sayesinde epidermiste hasarlanma olmadan aktif bileşenlerinin cildin tüm katmanlarına ulaşması sağlanıyor.  Cilt altına geçen ürün hem cilt altında hem de ciltte toparlama sağladığı için 3 aşamalı lifting etkisini de böylece gerçekleştirmiş oluyoruz. Bu protokolle ciltte lifting, parlama, gözeneklerde küçülme, sıkılaşma, sarkıklıklarda toparlama ve ince çizgilerde düzelme gibi sonuçları görmekteyiz. Haftada 1 uygulanan yöntem 5 seansta gerçekleştirilmektedir.  Flaş etkisi sayesinde düğün veya  özel günlerden hemen önce de uygulanarak bu özel günlerimize daha dinç,  daha canlı bir yüz ile katılmanızı sağlar.

ERKEKLER DE TERCİH EDİYOR

En önemlisi 'Milano Gençlik Peeling'i uygulamasını dekolte bölgesinde de başarılı bir şekilde uygulamaktayız. Kadınların en çok sorun olarak gördüğü bölge olan dekoltedeki kuruluk, ince kırışıklıklar ve gevşeklik de toparlanmış olur. 

'Milano Yüz Lifting'i erkekler arasında da oldukça popüler bir uygulama haline gelmektedir; çünkü erkekler hem gençleşmeyi isterken hem de çevreden anlaşılmamasını istemektedir. Morluk, kabuklanma, kızarıklık olmadan uygulanan bu işlemden sonra tekrar iş hayatına rahatlıkla devam edebilmektedirler. PQage yani Milano Gençlik Peelingi, kullanımı kolay ve güvenilir olan bir peeling solüsyonudur. İçeriğinde TCA, kojik asit, üre peroksit ve Q enzim Q10 ihtiva etmektedir. Bu sebepten sivilce izleri, leke, gözenek genişliği, renk bozuklukları, ince kırışıklıklar, sarkmalar gibi problemlerde etkin bir tedavi sağlar ve iğnesiz uygulanır. Bu bir tedavi protokolüdür. 

HER MEVSİMDE UYGULANIR MI?

Milano Yüz Liftingi güneşe karşı bir duyarlılık oluşturmaz, her mevsimde rahatlıkla uygulanır. Bronz olan kişilerde de güvenle uygulanabilir. Ciltte parlaklık, lifting ve bir aydınlanma sağlar. Yüzde ışıltı etkisi gösterir.

Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sık migren atağına en az 6 aylık önleyici tedavi