Ev hapsindeki Ronaldinho kaldığı otelden 2 özel istekte bulundu

32 gün hapishanede kaldıktan sonra kefalet ödeyerek ev hapsine geçen Ronaldinho, Paraguay'ın Asuncion kentindeki bir otele transfer edilmişti. 4 yıldız bu otelde abisi Roberto ile beraber kalan Ronaldinho, otel yönetiminden özel olarak 2 şey istedi: Futbol topu ve top oynayacak geniş bir oda.

21 Nisan 2020, Salı 10:16 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Önceki hafta kişi başı 800'er bin dolar ödeyerek hapisten çıkan ve ev hapsine geçen Ronaldinho-Roberto kardeşler, Asuncion'daki 4 yıldızlı bir otele alınmıştı.

Kalan yaklaşık 5 aylık cezalarını bu otelde çekecek olan Ronaldinho ve abisi, daha sonra ülkelerine dönebilecek. Ronaldinho ise ceza süresince hayattaki en büyük tutkusu olan futboldan uzak kalmak istemedi.

Hapishanede rahatça top oynayabilen Ronaldinho, otel odasında bunu yapamadığı için otel yönetiminden top ve oda istedi.

Hotel Palmaroga adlı otelin müdürü Emilio Yegros'un açıklamasına göre Ronaldinho, onlardan futbol topu ve top oynayabileceği geniş bir oda istedi. Yegros, "Ronaldinho sıcaklığını kaybetmemiş, sürekli espriler yapıyor. O iyi bir adam gibi görünüyor. Gülümsemesini hiç kaybetmedi. İlk geldiğinde çok gergindi ama değişti. Onun isteğini olumlu karşıladık ve kendisine 450 m2’lik bir salon verdik" dedi.

Ronaldinho'nun yanında sadece abisi Roberto olduğuna göre ince bilek hareketlerini onun üzerinde deneyeceği düşünülüyor.

Hapiste ayak tenisi oynadı

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zlatan Ibrahimovic ABD'de oynarken takım arkadaşlarını tehdit etmiş