Evi yakan romantik aşık mumlu mesajdan vazgeçmedi!

Evi yakan romantik aşık mumlu mesajdan vazgeçmedi!

Bartın’da kendisini terk eden sevgilisinin adını mumlarla yatağın üzerine yazıp özür dilerken evi yakan romantik aşık Tanju Korkmaz, bu kez de mumlarla veda etti

13 Şubat 2017, Pazartesi 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Amasra ilçesinde yaşayan maden işçisi Tanju Korkmaz kendisini terk eden sevgilisi Ayşe ile barışabilmek için, 14 Ocak'ta romantik bir mesaj göndermek istemişti. 

Yan yana dizdiği mumlarla "Özür dilerim Ayşem" yazan romantik aşık çektiği görüntüyü sevgilisine gönderecekti.

Ancak devrilen mumlar nedeniyle evde yangın çıkmış, sular kesik olduğu için Tanju Korkmaz alevleri söndürememişti.

Yangın itfaiye tarafından söndürülürken olayı yara almadan atlatan 'romantik aşık' Tanju Korkmaz'ı tüm Türkiye tanımıştı.
 

Tanju Korkmaz bu görüntüyü çektikten sonra yangın çıkmıştı.YAPTIKLARI BARIŞMAYA YETMEDİBuna rağmen sevgilisini barışmaya ikna edemeyen Tanju Korkmaz bu kez mumlarla "Hoşçakal Ayşe" yazarak kız arkadaşına veda mesajı gönderdi.

Uslanmaz aşık, mesajında "Sevgili Ayşe, seninle 5 ay bir süre içinde mutlu olamadık ve bana değer vermediğini düşündüğüm için senden ayrılma kararı aldım. Bunu sana telefonda söyleyemedim.  O yüzden de böyle veda ediyorum. Hoşçakal Ayşe diyorum. Umarım evde kalmazsın, umarım layığını bulursun. Her şeyin kirlendiği şu dünyada içimdeki sevginin kirlenmesine izin vermeyeceğim. Ayşe defterinin benim için kapandığının bilinmesini istiyorum. Hoşçakal Ayşe diyorum. Genç ve romantik aşıklara sesleniyorum, sakın siz bunu evde denemeyin. Ayşe’ye sonsuza kadar hoşçakal diyorum" dedi.
 

ROMANTİZMİN BEDELİ AĞIR OLDUYangında büyük zarara uğradığını belirten Tanju Korkmaz, "Yaşam standartlarım düştü, baraka gibi bir evde yaşıyorum. Eşyalarım yandı ve 25 bin TL zarara uğradım. Ama bunun altından kalkacak güce sahibim. kimseden bir beklentim yok. Yaşadığım olay ve süreçte güçlü durmama rağmen karşımdaki insanın zayıf durması ve dik duramaması yüzünden bitti" dedi.Sevgilisinin ismini mumla yazmak isterken evi yaktı!


'DÜRÜST DAVRANINCA TERK EDİLDİM'Davet üzerine Kanal D'de yayınlanan Beyaz Show’a konuk olan Tanju Korkmaz olayı şöyle anlatmıştı: "Sevdiğim kız Ayşe, ben mi güzelim, yoksa eski sevgilin mi daha güzel diye sordu. Ben de dürüst oldum ve eski sevgilim güzeldi deyince telefonu pat diye yüzüme kapattı".

Tanju Korkmaz ayrıca, "Yangında en değerli malı yani kendimi kurtardım" dediğinde stüdyo kahkaha boğulmuştu.
 

2 DAMACANA SUYLA TEDBİR ALDIMTanju Korkmaz ayrıca son mesajı için 184 mum yakarak bir rekora imza attığını belirterek, yangın ihtimaline karşı 2 damacana su hazırlayarak  tedbirli davrandığını söyledi.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tunceli'deki doğa harikası Çırtan Şelalesi ilkbaharda bir başka güzel