Fatih Terim FIFA'da çalışmak için teklif aldı

Galatasaray'la olan sözleşmesi birkaç gün içerisinde bitecek olan Fatih Terim'in planı henüz belli değil. Başkanlık seçiminden sonra Galatasaray'da kalıp kalmayacağı netleşecek olan Terim'in önüne yeni bir seçenek geldi. FIFA Global Futbol Direktörü Arsene Wenger, Terim'i kendi ekibine davet etti.

25 Mayıs 2021, Salı 09:38 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih Terim'in Galatasaray'da kalıp kalmayacağı tartışılırken kalmaması durumunda emekli olma ihtimali bulunuyor. Terim, teknik direktörlüğü bırakıp FIFA bünyesine katılabilir. FIFA Global Futbol Direktörü Arsene Wenger'den gelen teklif de buna kapı açıyor.

Fotomaç'taki habere göre, Wenger, Terim'i kendi ekibine davet ederek futbolu ileriye taşıyacak bilgilerini paylaşmasının yanı sıra yeni ve genç hoca adaylarının yetiştirilmesinden sorumlu olmasını istedi.

Fatih Terim ise 19 Haziran'daki seçimi bekleyecek. Galatasaray'ın kendisine ihtiyaç duyması durumunda göreve devam edecek olan Terim, anlaşma sağlanamazsa FIFA ile görüşecek.

Terim diğer seçenekleri ise Katar Milli Takımı'ndan gelen 1.5 yıllık teklifi değerlendirmek ve tamamen kenara çekilip dinlenmek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hakan Çalhanoğlu transfer olacak mı? İlk kez konuştu