Fatih Terim TFF'nin seyirci kararına tepki gösterdi

Galatasaray yarın akşam 20.45'te Lokomotiv Moskova'yı ağırlayacak. Sarı kırmızılılarda gündem Lokomotiv maçının tam kapasiteli oynanması için TFF'ye yapılan başvurunun reddedilmesi.

03 Kasım 2021, Çarşamba 17:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Demek 5 gün çok fark ediyor"

"Demek 5 gün çok fark ediyor"

Pandemi başladıktan sonra tüm kurallara uyduk. Rakiplerimizin 3-4 bin izleyici aldığı dönemde bile biz federasyona uyduk. Bu maçla ilgili tam kapasitenin olmamasıyla ilgili çıkan karara da uyarız. Demek ki bu 5 gün fark ediyor. 4 Kasım erken demek ki. Yarın stadımızda kaç taraftarımız olursa olsun, 50 bin kişilik ses çıkacaktır. Ali Sami Yen'de bunlara alışkınız. 

Terim 11'ini erken açıkladı

Terim 11'ini erken açıkladı

Galatasaray'ın Lokomotiv karşısındaki ilk 11'ş şöyle olacak:

Muslera, Yedlin, Nelsson, Marcao, Van Aanholt, Berkan, Cicaldau, Feghouli, Kerem, Morutan, Halil.

"Yabancı kuralı olmamalı"

"Yabancı kuralı olmamalı"

Yasaklarla hiçbir yere varamazsınız, oyuncuyu yabancı veya Türk diye ayıramazsınız. Milli takıma 21 kişi çağıracaksan 15'i dışarıdan geliyor. Avrupa'da tecrübelenmiş bir şekilde. Çok yaşlı oyunculara gereksiz para veriliyormuş. Bu, seni ne ilgilendirir? Her oyuncu bizim için aynı dilde, aynı mesafededir.

"Arda ağır bir sakatlık geçirdi"

"Arda ağır bir sakatlık geçirdi"

Arda Turan'ın sakatlığı hafif algılandı ama çok ağır bir sakatlık geçirdi. Koşmaya başladığı an ağrısı oluyor. Sağlıkçılarımız, küçük bir eşik olduğunu onu atlattığında 1 haftada bile dönebileceğini ifade etti. Ona ihtiyaç duyduğumuz maçlar oldu. Onu özledik.

"Gruptan çıkarsak hayalimiz çok"

"Gruptan çıkarsak hayalimiz çok"

Gruptan çıkarsak birçok şeyi hayal edebiliriz. Zorlu bir grupta yarışıyoruz. Gruptan lider çıkarsak zaten direkt son 16'dayız. O zaman bizim de söyleyeceğimiz çok şey olacak. O zaman birçok şeyi hayal edebiliriz. Gruptan lider çıkarsak zaten direkt son 16'dayız. O zaman bizim de söyleyeceğimiz çok şey olacak. O zaman birçok şeyi hayal edebiliriz. Rakibin zayıf yanlarını tespit ettik, ilk maça göre daha zor bir maç olacak.

Marcao: Hoca bizi çok iyi hazırlıyor

Marcao: Hoca bizi çok iyi hazırlıyor

Zor bir dönem geçirdim ama Avrupa maçlarında oynamak performansımı olumlu etkiledi. Başta hocamız Fatih Terim olmak üzere herkes bana çok yardım etti. Uzun vadeli konuşmak anlamsız. Her maçımız bir final. Güzel sonuçlar aldık. Liderimiz Fatih hoca, bizi Avrupa maçlarına çok iyi hazırlıyor. Onun da meyvelerini maçlarda yedik.

Bazen kötü olaylar, iyi şeyler getirebiliyor. Takımdan uzak kalmam benim avantajım oldu. Hem takımı hem kendimi analiz etmem açısından önemliydi. Maça çok iyi hazırlandık. Yarın defansif ve ofansif olarak kompakt bir takım olacağız.

"Marcao'yu Brezilya Milli Takımı için düşündük"

Marcao: Brezilya pasaportum var. Portekiz'de 1.5 sene oynadım ama oranın pasaportunu alabilmek için 5 seneyi tamamlamak gerekiyor. Yani Portekiz Milli Takımı haberleri gerçeği yansıtmıyor.

Fatih Terim: Biz onun Brezilya'da oynayacağını düşündük.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe yeni forvetini Fransa'da buldu! 68 metreden gol atmıştı