Fatih Terim'in ifadesi ortaya çıktı: Selahattin telefonda küfredince oraya gidip önce yumruk sonra tokat attım

Fatih Terim ile 'Kebapçı' Selahattin Aydoğdu arasında 3 sene önce yaşananlarla ilgili iddianame düzenlenmişti. Terim, hakkındaki iddialar nedeniyle mahkemeye giderek ifade verdi.

13 Ekim 2020, Salı 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fatih Terim ve iki damadı ile kebap restoranı işleten Selahattin Aydoğdu arasında 3 sene önce Alaçatı'da bir kavga yaşanmıştı. Olayın ardından Selahattin Aydoğdu, bir televizyon kanalına röportaj vererek Fatih Terim'i dövdüğünü iddia etmiş ve Terim'i kaçmakla suçlayarak 'sahte kabadayı' demişti.

Olayın ardından oluşturulan iddianamede ise Fatih Terim'in damatları Ahmet Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı hakkında 'silahla basit yaralama', 'mala zarar verme', 'silahla yaralamaya teşebbüs' ve 'silahla kemik kırığı olacak şekilde yaralama' suçlarından ceza istenmişti.

Selahattin Aydoğdu ise verdiği röportajın aksine darp raporu almış ve ifadesinde, Fatih Terim'le telefonda tartıştıklarını, Terim'in iki damadıyla beraber gelerek kendisine yumruk attığını, masa ve sandalyelerinin kırıldığı beyan ederek şikayetçi olmuştu.

Fatih Terim de ifadesinde telefonda yaşanan tartışmaları doğruladı ve şunları söyledi:

Olay günü Bodrum'da bulunan yazlığımda tatildeydim. Selahattin Aydoğdu'nun damadıma ve kızıma yönelik tacizlerini duyunca kendisini aradım. Benimle hakaret içerikli konuşup telefonu kapattı. Ben de yanıma iki damadımı ve şoförümü alarak İzmir'e gittim. Aydoğdu'nun mekanına gittim, Kendisine önce bir yumruk, ardından da tokat attım. Daha sonra damatlarımla beraber olay yerinden ayrıldım. Damatlarım kimseye vurmadı, aksine beni sakinleştirmeye çalıştılar.

Aydoğdu'nun ve diğer kişilerin ifadeleri nelerdi?

Aydoğdu'nun ve diğer kişilerin ifadeleri nelerdi?

Selahattin Aydoğdu'nun ifadesi:

Fatih Terim, damatları ve ismini bilmediğim biri ile gelerek, 'Ben geldim' dedi ve bana saldırdı, yumruk attı. Bana yumruk atan, darp eden ve hakaret eden Fatih Terim'den davacı ve şikayetçiyim. Benim bu yaşanan olaylardan dolayı iş yerimin imajı zedelenmiştir. 25 yıllık prestijimi olumsuz etkilemişlerdir, bu konuda da davacıyım.


Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı:

Kayınpederimin, Selahattin Aydoğdu'yu tokatlaması dışında başkaca bir olay yaşanmamıştır.


Aşcı Deniz Horoz:

Özellikle Selahattin Aydoğdu isimli şahsa vurmak için sandalyeyi almadım. Kargaşa esnasında sandalye ile istemeden de olsa bu şahsa vurmuş olabilirim, hatırlamıyorum.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fatih Terim: Ozan Kabak'ı yetiştiren hoca 2 bin 500 lira alıyor, nasıl yenileri yetişsin?