Fenerbahçe Alex, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu için jübile planlıyor

Fenerbahçe'nin son dönemdeki en önemli 3 efsanesi Alex de Souza, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu, kulübe jübilesiz veda etmişti. Özellikle Aziz Yıldırım döneminde adeta teneke bağlanarak gönderilen Alex, taraftarın içinde hala yara. Başkan Ali Koç ve yönetim ise uzun süredir dillendirildiği üzere 3 efsane isme jübile yapmayı planlıyor.

12 Ekim 2020, Pazartesi 10:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe, YouTube'u en aktif kullanan kulüplerden. Hatta öyle ki bu kullanımdan elde edilen gelirin 500 bin lirayı bulduğu öğrenildi. YouTube'u artık daha büyük organizasyonlar için yayın aracı olarak kullanmayı planlayan Fenerbahçe, yönetimin aklında 3'lü jübileyi de YouTube'da yayınlamayı planlıyor.


Fenerbahçe'nin Alex, Volkan ve Emre için düzenlemek istediği jübile maçını YouTube'dan yayınlayabileceği öğrenildi. Başkanın 30 Eylül tarihinde katıldığı 1907 Fenerbahçe Derneği'nde bu konuyu ilk kez açtığı ve planlamaların sürdüğü ortaya çıktı. "Jübileyi hiçbir kanala satmayacağız. YouTube'da yayınlamayı düşünüyoruz" diyen Ali Koç ve ekibi, böylece hem oyuncuları gururlandıracak hem de taraftarın içinde yara kalan Alex'le yeniden bağ kuracak.

Daha önce alınan bilgilere göre 2020-2021 sezonunun öncesinde yapılması düşünülen organizasyon için vakit bulamayan yönetim, ilk uygun fırsatta bu jübile maçını gerçekleştirecek. Birçok eski yıldızın da katılması beklenen maç için net bir tarih henüz yok.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Christian Eriksen'in sağlık durumu ile ilgili açıklama!