Fenerbahçe yönetiminden Mesut Özil'e uyarı

Trabzonspor maçında etkisiz bir görüntü çizen ve 66. dakikada oyundan alınan Mesut Özil, yanına gelen Erol Bulut'a karşı çok da hoş bir tavır takınmamıştı. Söylendiği ve oyundan alınmaktan memnun olmadığı görülen Mesut Özil'e uyarı yolda.

02 Mart 2021, Salı 10:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de Trabzonspor maçında oyundan alınmasının ardından Erol Bulut'a karşı sıkıntılı bir tavır takınan Mesut Özil dikkat çekmişti. 66 dakika sahada kalan ve varlık gösteremeyen Mesut oyundan çıktıktan sonra ise Fenerbahçe golü bulmuştu.

Sabah'taki habere göre, Mesut'un oyundan çıkarken yaptığı hareketlerin yanlış anlaşılabileceği konusunda yönetimden uyarı alması bekleniyor.

32 yaşındaki futbolcuya, "Maçın heyecanıyla anlık tepkiler vermek kamuoyunda yanlış anlaşılabilir" denileceği öğrenildi.

 

Özil yaklaşık 1 yıl sonra Fenerbahçe formasıyla yeşil sahalarda boy göstermeye başladı. Performans anlamında henüz istenen seviyeye gelemedi. Maç ritmini yakalaması için zamana ihtiyacı olan yıldız futbolcu, oyundan çıktıktan sonra yaşanan kısa süreli tatsızlığa rağmen galibiyetin ardından teknik direktör Erol Bulut’u ilk kutlayan isimdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de Trabzonspor galibiyetinin sırrı ortaya çıktı