Fenerbahçe'de iki yıldızın Vitor Pereira huzursuzluğu! 'Böyle giderse...'

Fenerbahçe'de Vitor Pereira'nın arası hem yönetim hem de oyuncularla açılıyor. Henüz taraftardan tepki görmeyen Pereira, yönetime gösterilen tepkiden ötürü arada kaynadı. Ancak takım içinde Portekizli hoca için çatlak sesler var.

10 Kasım 2021, Çarşamba 10:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fanatik'teki habere göre Fenerbahçe'de iki yıldız, Vitor Pereira konusundaki huzursuzluklarını yönetime karşı dile getirdi. Mesut Özil ile Dimitrios Pelkas, Pereira'nın tutumlarından şikayetçi.

İki oyuncu birbirlerinden habersiz olarak yönetimdeki bazı isimlere rahatsızlıklarını iletti.

Mesut Özil ile Pereira'nın yıldızlarının barışmadığı biliniyor. 53 yaşındaki hocanın aklındaki sistemde Özil tipi bir oyuncuya yer yok. Özil de bunun farkında ve yedek kalmayı hazmedemiyor.

Pereira'nın Mesut'tan sonra Pelkas ile de arası açıldı. İddiaya göre Pelkas ve Mesut, yönetimle olan görüşmelerinde "Bu şekilde devam ederse, ayrılık ihtimalini düşünmeye başlamak zorundayım" minvalinde cümleler kurdu.

Özellikle, her fırsatta Fenerbahçe formasıyla şampiyonluk yaşamanın çocukluk hayali olduğunu dile getiren Mesut’un ayrılık noktasına gelmiş olması, endişe yarattı.

Yönetim içinde ise bu iki oyuncunun mesajından bağımsız olarak zaten Vitor Pereira ile yolların bir an önce ayrılması için başkan Ali Koç’a büyük bir baskı olduğu kaydedildi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Stefan Kuntz'dan millilere ilginç 'sofra' yasağı