Fikret Orman Divan Kurulu'nda yuhalandı! 'Nereye kaçıyorsun başkan?'

Beşiktaş'ın eski başkanı Fikret Orman, 2 yıl sonra Vodafone Park'a geldi. Divan Kurulu'nda konuşan Orman, konuşmasının ardından diğer isimleri dinlemeyip gidince üyelerin büyük tepkisini çekti. Üyeler, eski başkana "Kaçmak yok" serzenişinde bulunarak yuhaladı.

21 Kasım 2021, Pazar 11:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Divan Kurulu toplantısına katılan Beşiktaş eski başkanlarından Fikret Orman, ibra tartışmalarına üzüldüğünü söyledi. Orman, “İbra etmemek ne demektir. Benim itibarımla oynamanın kimseye faydası yok. Biz borcu yüzdürdük. Bütün borcu TL’ye çevirdim. Yoksa borç yüzde 100 artacaktı” dedi. 

Salondan ayrıldı

Salondan ayrıldı

Konuşmasının ardından, salondan ayrılan Fikret Orman, divan kurulu üyeleri tarafından yuhalandı. Orman kendisine cevap niteliğindeki açıklamaları beklemeden toplantıdan ayrılırken, salonda tartışmalar yaşandı.

"Ben velisi miyim?"

"Ben velisi miyim?"

Fikret Orman'ın bu sözleri üzerine Divan üyeleri, "Yok öyle başkan! Kaçıp gitme. Oturup dinleyeceksin bizi. Gel buraya gel" ifadelerini kullandı. Daha sonra üyeler, Orman'ı Divan Başkanı Tevfik Yamantürk'e şikayet etti. Yamantürk ise "Bana neden bağırıyorsunuz? Ben velisi miyim?" dedi.

"Şov yapmam"

"Şov yapmam"

Beşiktaş Kulübü 2021 yılı 3´üncü Olağan Divan Kurulu toplantısı Vodafone Park´ta yapıldı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, burada yaptığı konuşmada “Ben Beşiktaş başkanıyım. Yeri geliyor sesimizi yükseltiyoruz. Ben şov peşinde değilim. Şov yapmıyorsak arkada mücadele etmediğimiz anlamına gelmez. Beşiktaş’ın hakkını yedirtmeyiz” dedi.

Takımda yaşanan sakatlıklara da değinen Başkan Çebi, “Bu durumun şansızlık olduğunu kabul etmek zorundayız. Bu şansızlık bugün tersine dönecek” ifadesini kullandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Derbi tarihinden ilginç notlar: 14 kişinin izlediği maç, tarihi kavga ve rekor cezalar, iki takımın birleşme anlaşması...