Fransa'daki sirkte korku dolu anlar: Aslan bir anda saldırdı

Fransa'daki sirkte korku dolu anlar: Aslan bir anda saldırdı

Fransa'nın Amiens şehrinde kurulan 'Buffalo' adlı sirkte korku dolu anlar yaşandı. Sirkte aslanın eğitmenine saldırma anı ve izleyicilerin yaşadığı korku dolu anlar, çocuğu ile birlikte sirke giden bir Türk vatandaşı tarafından görüntülendi.

09 Mayıs 2017, Salı 13:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fransa'daki 'Buffalo' adlı sirkte 7 Mayıs saat 14.00 sıralarında başlayan gösteride korku dolu anlar yaşandı. Gösteri sırasında aslan eğitmenine beklenmedik bir anda saldırdı.

Yere düşen eğitmen aslanın saldırısında kurtulmaya çalıştı. Bu sırada aralarında çocukların da bulunduğu seyirciler büyük panik yaşadı. İzleyiciler aslanın eğitmenine saldırısı sırasında sirki boşalttı.
 

CAN HAVLİYLE KENDİNİ KAFESİN DIŞINA ATTIGörevliler, aslanın dikkatini dağıtmak için kafesin içine duman sıktı. Aslan, dumandan etkilenerek eğitmeni gözden kaybedince yaralı adam zor da olsa kendini sahnenin dışına atmayı başardı. Hastaneye kaldırılan eğitmenin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 

DEHŞET ANLARINI BİR TÜRK GÖRÜNTÜLEDİ


Sirkte aslanın eğimenine saldırma anı ve izleyicilerin yaşadığı korku dolu anlar çocuğu ile birlikte sirke giden Sevda Binici adlı bir Türk vatandaşı tarafından görüntülendi.

İşte o korkunç dakikalar:


 
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Marmara Denizi'nin 'özel çevre koruma bölgesi' ilan edilecek olması balıkçıları sevindirdi