Galatasaray başkan adayı Burak Elmas: Mustafa Cengiz hukuki suçlar işledi

Galatasaray'da 19 Haziran'da yapılacak seçimli kongre öncesi başkan adayları konuşmalarını sürdürüyor. 3 başkan adayı önceki gün ortak bildiri yayımlayarak seçime kadar yetkilerin Fatih Terim'e devredilmesini önermişti. Bu konuda herhangi bir adım atılmadı ancak Burak Elmas, seçilmesi durumunda Fatih Terim'in ilk hedefi olduğunu açıkladı. Elmas, mevcut başkan Mustafa Cengiz'i de sert eleştirdi.

20 Mayıs 2021, Perşembe 11:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Burak Elmas, Galatasaray başkanı seçilirse hedeflerinin neler olacağını açıkladı.

Türkiye gazetesine konuşan Elmas, "Sorunları tespit ettik ve ekibimiz hazır. Çok önemli sponsorluklar için ön görüşmelerin hepsini tamamladık. Seçilmemiz halinde kişiler değil Galatasaray markası ön planda olacak. İnsan hatası minimuma inecek ve mali disiplini oturtmuş, dijital dünyaya ayak uydurmuş bir kulüp olacak. Galatasaray benim evim, geleceğini koruyacağım" dedi.

Elmas, Mustafa Cengiz ile ilgili ise şöyle konuştu:

Mevcut başkan, seçim tarihini olabildiğince uzatmak için elinden geleni yaptı. Kişisel hırsları Galatasaray’ın menfaatlerinin önüne geçmiş durumda. Tüzüğe aykırı hareket etti, hukuki suçlar işledi. GS TV’yi, resmi siteyi ve sosyal medya hesaplarını kendi kişisel iletişim mecraları haline getirdi.

"Fatih Hoca'mla konuşacağız"

"Fatih Hoca'mla konuşacağız"

Seçilmemiz halinde ilk işim Hoca'mla konuşmak olacak. Bütün senaryolara hazırlandık ve hızlı hareket edeceğiz. Kabiliyetli isimler hocamızın etrafında olacak ve o artık yalnız kalmayacak. En zor dönemde aday olduk, gereken her şeyi yapacağız.

Burak Elmas’ın yönetim kurulu listesinde Ali Polat Bengiserp, Mehmet Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç Kanık, Turhan Özen, Burçak Emre Zorlu, Şükrü Köksal Ünlü, Murat Tacir, Mustafa Özgür Kalelioğlu, Özgür Işıtan Gün bulunuyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şenol Güneş'in tazminatı ortaya çıktı