Galatasaray'da 8 oyuncuya yol göründü

Fatih Terim, Galatasaray'da özellikle yabancı şişkinliğini azaltmak istiyor. Yeni yabancı kuralıyla kulüplerin yerli oyunculara yönelmesi ve fazla yabancıları göndermesi artık mecburi bir karar. Terim, 8 isimle yolların ayrılmasını istedi.

05 Temmuz 2021, Pazartesi 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray'da ilk hedef Falcao. İndirimi kabul ettiği iddia edilmesine rağmen kulübe hala külfet olan Falcao, öncelikli olarak gönderilmek isteniyor. Eğer yollar ayrılamazsa indirim konusu masaya yatırılacak.

Falcao'nun ardından ise bir diğer yüksek maaşlı oyuncu Feghouli gidecek. Feghouli'nin hem maaşı hem de dalgalı performansı gözden düşmesine neden oldu. Terim, arasının iyi olduğu oyuncuyu Galatasaray'ın menfaatleri gereği gönderecek.

Gidecek diğer isimlerse Diagne, Christian Luyindama, Fatih Öztürk, Jimmy Durmaz, Jesse Sekidika ve Valentine Ozornwafor.

Yunus Akgün, Emin, Ali Yavuz ve Atalay konusunda ise henüz net bir karar yok. Kamp sonuna kadar oyuncular denenecek. Ancak Terim, genç oyunculardan en azından ikisini gelecek sezon takımda tutmak istiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray projeyi büyütüyor: İlk adım 3 yıldızdan gelecek 50 milyon euro!