Galatasaray'da Belhanda yanlış anlaşıldığını açıkladı

Galatasaray'da Younes Belhanda Sivasspor maçı sonrası TT Stadyumu'nun zeminini eleştirmiş ve yönetime yönelik 'Sosyal medyada gezeceğine zeminle ilgilenmeliler' gibi bir cümle kurunca özel olarak bir kişiyi hedef aldığı düşünülmüştü. Ancak Belhanda yanlış anlaşıldığını açıkladı.

09 Mart 2021, Salı 09:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya hesabından konuya dair bir açıklama yapan Belhanda, şunları söyledi:

Sadece daha iyi koşullarda oynayabilmemiz için söylediklerimden dolayı yanlış anlaşıldım. Galatasaray'ın tüm yönetimine saygı duyuyorum ve kulüpteki herkesle iyi bir ilişkim var.

Faslı oyuncu Sivasspor maçının ardından zeminle alakalı olarak, "Florya'daki antrenman tesislerimiz bile buradan daha iyi. Gerekirse en iyi çim uzmanları ya da bahçıvanlar getirilmeli ve burası düzeltimeli. Burada her hafta gelip biz oynuyoruz. Yöneticiler Instagram ve Twitter’da dolanmak yerine zeminle ilgilenmeliler" demişti.

Fransızca olarak kurduğu bu cümleler ise çevirmen tarafından Türkçeye yumuşatılarak çevrilmiş ve "Sosyal medyada bile konuşuluyor" şeklinde aktarılmıştı. Fransızcaya hakim kişilerin sosyal medyada cümlenin doğrusunu açıklaması ise gündeme oturmuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Spor dünyasından Rasim Öztekin için taziye mesajları