Galatasaray'dan GS Store açıklaması!

Galatasaray'dan GS Store açıklaması!

Galatasaraya Spor Kulubü, Bağdat Caddesi'nde GSStore'a yapılan saldırı ile ilgili bir açıklama yayınladı

13 Mayıs 2014, Salı 19:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Galatasaray.org'dan yapılan açıklama şöyle:

Fenerbahçe futbol takımının şampiyonluğu garantilediği gece, Bağdat Caddesi’ndeki GSStore mağazasına yönelik saldırıyla ilgili açılan davada, Galatasaray Spor Kulübü, müdahil sıfatıyla yer alarak kulübümüzün haklarının sonuna kadar takipçisi olacaktır.

Davayla ilgili hazırlanan iddianamede, saldırının asıl saiklerinin görmezden gelinerek, olayın sadece basit bir hırsızlık ve yağma suçu olarak değerlendirilmesi, tarafımızdan büyük eksiklik olarak nitelendirilmiştir.

Yüzlerce kişinin ve kameraların önünde gerçekleşen olayda, saldırıyı azmettirenler de dahil birinci derece sorumluların tümünün davada yargılanabilmesi için gereken girişimlerde bulunulacaktır.

İlk günden itibaren belirttiğimiz gibi, GSStore’a yapılan saldırı, sadece kulübümüzün maddi varlıklarına karşı değil, bulunduğu her yerdeki temsil niteliği nedeniyle, armamıza ve Galatasaray’ın manevi varlığına karşı da girişilmiş hukuksuz bir eylem ve ağır bir suçtur.

Davanın müdahil tarafı olarak, bu suçun bütün faillerinin adalet önüne çıkarılabilmesi için, hukuk içinde her türlü çabanın gösterileceğinden camiamızın şüphesi olmamalıdır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beşiktaş, Denizlispor'u farklı yendi