Game of Thrones tarihinin en uzun sekansı sekizinci sezonda olacak

Game of Thrones tarihinin en uzun sekansı sekizinci sezonda olacak

Final yapacağı sekizinci sezonunu önümüzdeki yıl izleyeceğimiz HBO dizisi Game of Thrones’un yeni bölümlerinde yer alacak bir savaş sahnesi şimdiden dizinin tarihine geçti. Yeni sezonda dizinin en uzun sekansı olacak

11 Nisan 2018, Çarşamba 13:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Game of Thrones’un sekizinci sezon çekimleri hala devam ediyor. HBO yapımının yeni sezonu, şimdiden dizi tarihine geçmeyi başardı. Yardımcı yönetmen Jonathan Quinlan, yeni bölümlerde izleyeceğimiz ve tam 55 günde çekilen savaş sahnesini ne zorluklarla çektiğini paylaşırken aynı zamanda ekibin her çalışanına de teşekkür etti.

Game of Thrones’un ilk bölümünde stajyer olarak çalışmaya başlayan ancak sekizinci sezonda yardımcı yönetmenlik koltuğunda oturan Quinlan’ın açıklamalarının tamamı şu şekilde:


GAME OF THRONES'UN FİNAL SEZONU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA YAPILMADI


“Bu notum gece ejderhaları için. 55 gece boyunca dayandıkları için. Soğuğa, kara, yağmura, çamura, Toome’daki koyun pisliklerine ve Magheramorne’nin rüzgarlarına dayandıkları için. Bundan bir sene sonra milyonlarca insan bu bölümü izleyecek ve bu sahneyi aslında ne kadar zor bir şekilde çektiğimizi bilmeyecekler bile. Ne kadar yorulduğumuzu, dondurucu soğuğa rağmen iş yapmanın ne kadar zor olduğunu bilmeyecekler. Sadece daha önce yapılmayan bir şeyi izlediklerini gördükleri anda anlayacaklar. Bu sizin sayenizde. Herkese teşekkürler.”

Hala final sezonunun ne zaman yayınlanacağı belli olmayan Game of Thrones oyuncularından Maisie Williams’ın geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamaya göre dizinin dönebileceği en yakın tarih 2019.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021 Grammy Ödülleri'nde kimler sahne alacak?