Gündelik Problemleri ortadan kaldıran, yeni iki sporcu sütyeni

Spor sütyenlerinin, gündelik sütyenlere kıyasla çok daha zor görevleri var. Kadınların sağlam bir antrenmanı en iyi şekilde yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları desteği, rahatlığı ve güvenilirliği sunma hedefi ile genellikle görülmez bir parça olan bu önemli giysi, “kullanışlı” ve “güvenilir” tanımlarıyla eşanlamlı olmayı gerektiriyor. Sonuçta, iyi bir sütyen olmadan yaşamak, sporsuz yaşamak demektir.

26 Aralık 2019, Perşembe 14:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Nike Kadın Sütyeni ve İnovasyon Kreatif Direktörü Nicole Rendone, “Kadınlar zaten günlük yaşamlarında yeterince komplikasyonlarla karşı karşıya, spor sütyeni bunlardan biri olmamalı.” ifadeleriyle birlikte, iyi bir spor sütyeninin bir kadının hayatını değiştirebileceğini ve bunun da zahmetsizce gerçekleşmesi gerektiğini belirtiyor.

Sorun: Düzensiz, yanlış yerleştirilmiş veya şekilsiz iki ped


Çözüm: Nike Swoosh One Piece Pad


Kadın spor sütyenleri söz konusu olduğunda, içindeki ped hareketlerinin problemleri kaçınılmaz bir gerçek. Yerleştirilmesi güç ve doğru bir şekilde yerleştirildikten sonra bile düz bir hale gelmesi zorlaşıyor. Düzensiz şekillenmiş göğüslere sebebiyet verirken tek bir yıkamadan sonra, pedleri bir çift halinde bulmak da neredeyse imkansızlaşıyor.


İstediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz, tek parça ped ile konfor sağlayan Nike Swoosh Bra spor sütyeni, rahatlık algısında bambaşka bir boyut yaratıyor. Spor sütyenlerinde ilk kez görülen bir inovasyonla geliştirilen Nike Swoosh One Piece Pad Sports Bra, düz olmayan, şekilsiz ve yanlış yerleştirilmiş ped problemini, üstten yerleştirmeli ve tekil bir sütyen pedi ile çözüyor. İstenildiği gibi sorunsuz bir şekilde yerleştirmek ve çıkarmak için hazırlanmış Nike Swoosh sütyeninin yepyeni tasarımında, daha mütevazı ve daha gelişmiş bir şekil için biraz daha kalın bir dolgu kullanılıyor.

Rendone ve ekibi, demografik özelliklerin kadınlarda beden ölçülerini nasıl değiştirdiğini değerlendirdi ve kadınların ihtiyacı olan desteği vermek için sütyen tasarımını, şeklini ve materyallerini bu ölçüde geliştirdiler. One Piece Pad'in köpük yapısı, optimal desteği sağlamak için belirli bir boyuta vuran daha güçlü bir kumaş kullanılarak boyutuna göre kalıplanarak oluşturuluyor.Nike Swoosh One Piece Pad Spor Sutyeni, 1 Ocak'ta piyasaya çıkıyor ve 16 Ocak’ta ise Nike resmi web sitesinde global olarak yayınlanıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Göz altlarınız yorgun gözükmesin