Google News

Akaryakıt istasyonunda motosiklet alev aldı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir akaryakıt istasyonundan yakıt aldığı sırada alev alan motosiklet paniğe neden oldu. Yakıt pompalarından uzaklaştırılan motosiklet iş yeri çalışanları tarafından söndürüldü.
02 Kasım 2022 , Çarşamba 11:59

Yangın Gülüç Beldesi Çengelburnu mevkisindeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre 67 ACP 619 plakalı motosikletin sürücüsü Miraç Aydoğdu, beraberinde isimi öğrenilemeyen bir kişiyle benzin almak için akaryakıt istasyonuna geldi. Yakıtını alan sürücü marşa bastığı anda motosiklet aniden alev aldı. Yanmaktan son anda kurtulan sürücü ve arakasındaki yolcu, motosikleti yakıt pompasından çekerek uzaklaştırdı. Akaryakıt istasyonu çalışanları alev topuna dönen motosikleti söndürerek büyük bir tehlikeyi önledi. Yangında sürücü ve arkasında bulunan yolcuda küçük çaplı yanıklar meydana gelirken, motosiklet tamamen kullanılamaz hale geldi.


Yangın güvenlik kamerasına yansıdı
Yangın anı akaryakıt istasyonunun güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde yakıtını alan motosikletin aniden alev aldığı, sürücü ve arkasındaki yolcunun kaçarak yanmaktan kurtulduğu görüldü.

DEVAMINI GÖSTER