GYODER Anadolu'yu kucaklayacak

Derneğin yeni dönem stratejisi belli oldu

04 Temmuz 2017, Salı 15:52
A A
Gayrimenkul sektörünün çatı örgütü GYODER’in 18. Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Dr. Feyzullah Yetgin, derneğin yeni dönem stratejisini anlattı. ‘Sanayi 4.0’ devrimine dikkat çeken Dr. Feyzullah Yetgin, “Gayrimenkul 4.0 versiyonunu dünya ile paylaşıp, bu söylemde öncü olacağız. Çünkü dünya gayrimenkul pazarında da taşlar yerinden oynuyor, oyunun kuralları değişiyor. Gelişmiş ülkeler 4.0 versiyon sanayi devrimi dönemine girdi. Türkiye gayrimenkul sektörüne her anlamda katkı sağlamamız ve yeni bir versiyonun tüm hazırlıklarını tamamlamamız gerekiyor” dedi.

GYODER’in yeni dönem stratejisinin belirlenmesinde, üyelerin görüşlerine çok önem verdiklerini ifade eden Dr. Feyzullah Yetgin, “Üyelerimizin ortak görüşlerden biri de, ‘GYODER’in Anadolu’ya yönelmesiydi. Bu dönem İstanbul dışında, Anadolu şehirlerini kucaklamayı hedefliyoruz. Bu amaçla bu yıl ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ni 3 farklı şehirde düzenleyeceğiz. 2017 içinde zirvelerin yapılmasını planladığımız şehirleri önümüzdeki günlerde paylaşacağız” diye konuştu.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.