Aslı Enver

Aslı Enver Haberleri

Son dakika Aslı Enver haberleri ile ilgili Posta.com.tr'ye eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aslı Enver gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aslı Enver haber sayfamızda...
Aslı Enver'den radikal karar! Eşi için ülkeyi terk ediyor

Aslı Enver'den radikal karar! Eşi için ülkeyi terk ediyor

29.09.2026
Yıllar önce nikah masasına oturan ve bir kız çocuğu dünyaya gelen oyuncu Aslı Enver, eşi Berkin Gökbudak'ın işi için Türkiye'den taşınma kararı aldı.
Ava Yaman ve Aslı Enver pişti oldu!

Ava Yaman ve Aslı Enver pişti oldu!

1.09.2026
Son dönemde kıyafet seçimleriyle sık sık adından söz ettiren genç oyuncu Ava Yaman, bu kez Aslı Enver ile aynı elbiseyi giyerek pişti oldu. İki ünlü ismin aynı tasarımla verdikleri görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.
Kavak Yelleri’nin Deniz’i İbrahim Kendirci bakın şimdi ne yapıyor!

Kavak Yelleri’nin Deniz’i İbrahim Kendirci bakın şimdi ne yapıyor!

12.06.2026
Bir döneme damga vuran gençlik dizisi Kavak Yelleri, yıllar geçse de izleyicilerin hafızasındaki yerini koruyor. Aslı Enver, Dağhan Külegeç, Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci gibi isimleri bir araya getiren yapımda "Deniz" karakteriyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kendirci, uzun süredir ekranlardan uzak bir yaşam sürüyordu. Son dönemde yeniden gündeme gelen oyuncunun bugün neler yaptığı ise merak konusu oldu.
Hızlı eş!

Hızlı eş!

9.05.2026
Aslı Enver’in doğum günü yarın. Ama kızı Elay’ın babası, 2022’de evlendiği Berkin Gökbudak sabırsız çıktı.
Aslı Enver: Annelik çok yorucu ama çok da keyifli

Aslı Enver: Annelik çok yorucu ama çok da keyifli

20.02.2026
2022 yılında Berkin Gökbudak ile hayatını birleştiren Aslı Enver, 4 Temmuz 2023’te kızı Elay’ı kucağına alarak ilk kez anne olmanın heyecanını yaşamıştı. Uzun süredir projelere ara veren oyuncu, bu dönemde tüm odağını anneliğe çevirdi.
Şarkısıyla gündemden düşmüyor! Aslı Enver'den Beren Saat'e destek

Şarkısıyla gündemden düşmüyor! Aslı Enver'den Beren Saat'e destek

19.02.2026
Ünlü oyuncu Beren Saat, müzik sektörüne adım atarak 'CapitaliZoo' isimli ilk şarkısını dinleyicilerin beğenisine sundu. Saat'in şarkısı dinleyicileri ikiye bölerken ünlü isimler beğenmediklerini dile getirdi. Saat'e olumsuz yorumların yanı sıra Aslı Enver'den destek geldi.
Öp öp doyamadım

Öp öp doyamadım

16.02.2026
14 Şubat malum; aşk ve tatlı bir buse demek!
Bebekli kutlama! Ünlü çiftlerde yılbaşında mutlu aile pozları

Bebekli kutlama! Ünlü çiftlerde yılbaşında mutlu aile pozları

2.01.2026
Ünlüler yeni yılı minik bebekleri ile karşıladı. Kariyerlerinin yanı sıra özel hayatları ve çocuklarıyla sık sık gündeme gelen ünlü isimler, yeni yılda aileleriyle verdikleri pozları da takipçilerinin beğenisine sundu.
Aslı Enver: Kızımla kendi çocuk tarafımı yeniden keşfettim

Aslı Enver: Kızımla kendi çocuk tarafımı yeniden keşfettim

25.12.2025
Aslı Enver, Instyle dergisinin aralık-ocak sayısına kapak oldu. Özel hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı...
Eda Ece: Hayatımızı çocuk domine ediyor

Eda Ece: Hayatımızı çocuk domine ediyor

24.12.2025
Oyuncu Eda Ece, eşi Buğrahan Tuncer ile birlikte Ataşehir’deki DasDas’ta düzenlenen “TikTok Fanların Favorisi 2025” ödül törenine katıldı. Günlük hayatında sosyal medyayı aktif kullandığını belirten Ece, “Anneler çocuklara yaptıkları yemekleri paylaşıyor, ben de bakıp oradan yemekler yapıyorum” sözleriyle dikkat çekti.
Adeta ikinci balayı yaptılar! Aslı Enver ve eşinden romantik poz

Adeta ikinci balayı yaptılar! Aslı Enver ve eşinden romantik poz

23.12.2025
2023 yılında anne olan ve bir süredir ekranlardan uzak olan Aslı Enver, eşiyle tatile gitti. Romantik pozlar veren çift, adeta aşk tazeledi.
Anne-kız sette

Anne-kız sette

19.11.2025
Oyuncu Aslı Enver ile iş insanı Berkin Gökbudak 2022’de evlenmiş, ertesi yıl kızları ‘Elay’ı kucaklarına almışlardı.
Aslı Enver ve kızı sette! Pozlarına beğeni yağdı

Aslı Enver ve kızı sette! Pozlarına beğeni yağdı

18.11.2025
Son olarak dijital platformda yayınlanan bir dizide rol alan ekranların güzel oyuncusu Aslı Enver, sosyal medya hesabından kızı Elay ile karavanda verdiği pozları yayınladı. Anne ve kızın set pozları kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.
'Ailemi aç bırakmam'

'Ailemi aç bırakmam'

15.11.2025
Eda Ece basketbocu eşi Buğrahan Tuncer ile önceki gün Etiler’deki All Sports’taydı.
Aslı Enver’in kızı Elay büyüdü! İşte son hali...

Aslı Enver’in kızı Elay büyüdü! İşte son hali...

9.11.2025
Mutlu aile pozlarıyla dikkat çeken oyuncu Aslı Enver, kızı Elay’ın yeni fotoğrafını Instagram’da paylaştı. Ünlü ismin paylaşımı kısa sürede beğeni yağmuruna tutuldu.
Yıldız yağdı

Yıldız yağdı

11.10.2025
Engin Akyürek, Aslı Enver, Dolunay Soysert, İsmail Demirci, Selin Şekerci ve Taro Emir Tekin’in rol aldığı ‘Enfes Bir Akşam’ın galası yapıldı.
Murat Boz’un son hali olay oldu! Verdiği kilolarla dikkat çekti

Murat Boz’un son hali olay oldu! Verdiği kilolarla dikkat çekti

15.09.2025
45 yaşındaki ünlü şarkıcı Murat Boz, bir dönem oyuncu Aslı Enver ile yaşadığı aşkla sık sık magazin gündeminde yer almıştı. Yaz aylarında ise adı Nilperi Şahinkaya ile anılmış, ikilinin birlikte olduğu iddia edilmişti. Ünlü popçu konuyla ilgili samimi bir açıklamada bulundu ve değişimiyle dikkat çekti.
Romantik aşk tatili

Romantik aşk tatili

3.08.2025
Oyuncu Birkan Sokullu, 7 yıldır sosyetenin tanınan isimlerinden Eda Gürkaynak’la mutlu bir ilişki sürdürüyor.
Aslı Enver ve kızı Elay'dan yeni kareler!

Aslı Enver ve kızı Elay'dan yeni kareler!

23.07.2025
Ekranlara ara veren Aslı Enver, özel hayatıyla gündem olmaya devam ediyor. Ünlü oyuncu, kızı Elay’ın son halini Instagram’da paylaşınca takipçilerinden beğeni yağdı.
Anneliğin tadını doya doya çıkaran Aslı Enver'den kızı Elay ile yeni paylaşım!

Anneliğin tadını doya doya çıkaran Aslı Enver'den kızı Elay ile yeni paylaşım!

26.06.2025
Uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Aslı Enver, şu sıralar anneliğin tadını çıkarıyor. Ünlü isim, kızı minik Elay’ın son halini Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.
Aslı Enver'in 7 milyonluk Bebek turu!

Aslı Enver'in 7 milyonluk Bebek turu!

16.05.2025
Oyuncu Aslı Enver, önceki gün Bebek’teydi.
Aslı Enver 41 yaşında! Doğum gününde davetsiz misafir

Aslı Enver 41 yaşında! Doğum gününde davetsiz misafir

11.05.2025
Kavak Yelleri dizisiyle hafızalara kazınan, ardından birçok başarılı projede rol alan Aslı Enver, 41. yaşını kutladı. Güzel oyuncu, doğum günü vesilesiyle Instagram hesabından arka arkaya paylaşımlar yaptı. Doğal halleri ve samimi kareleriyle hayranlarından binlerce beğeni ve tebrik mesajı aldı. Paylaşımlarında dikkat çeken sürpriz ise bir martı oldu!
Aslı Enver'in zamanı doldu! Ünlü oyuncu setlere ne zaman döneceğini açıkladı

Aslı Enver'in zamanı doldu! Ünlü oyuncu setlere ne zaman döneceğini açıkladı

24.04.2025
Anne olduktan sonra sık sık kızı Elay ile paylaşımlar yapan ünlü oyuncu Aslı Enver'in kızıyla olan her paylaşımı büyük ilgi görüyor. Kardeşi Anıl Enver’in markası ile katıldığı kermeste Posta Gazetesi'nden Engin Can Dilekli'nin objektifine yansıyan Aslı Enver, kızı Elay hakkında açıklama yaptı.
'Despot bir anne değilim'

'Despot bir anne değilim'

24.04.2025
Aslı Enver, 2022 yılında iş insanı Berkin Gökbudak’la evlendi. 2023’te kızları ‘Elay’ı kucaklarına aldı.
Aslı Enver kızı Elay ile eğlenceli anlarını paylaştı!

Aslı Enver kızı Elay ile eğlenceli anlarını paylaştı!

1.03.2025
Anne olduktan sonra sık sık kızı Elay ile paylaşımlar yapan ünlü oyuncu Aslı Enver, bu kez dans ettikleri keyifli anları sosyal medyada yayınladı. Enver'in paylaşımı takipçilerinden, "Nazar değmesin, mutluluğunuz daim olsun" gibi beğeni dolu yorumlar aldı.