catering

catering Haberleri

catering haberleri sayfasında catering haberlerini bulabilir tüm catering haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. catering haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 6 haber bulunmaktadır.

Yemek şirketleri alarmda

Yemek şirketleri alarmda

Corona virüsün Türkiye’de de görülmesinin ardından gözler, her gün binlerce insana yemek servisi yapan catering (hazır yemek) şirketlerine döndü.
Plazada zeytinyağlı, şantiyede sulu yemek

Plazada zeytinyağlı, şantiyede sulu yemek

Yemek çeşidi talebinin çalışma ortamına ve sektörlere göre değiştiğini vurgulayan Mresco Türkiye Group ve 3Öğün Catering’in Ceo’su Oya Zingal, plazalarda çalışanların sebze ağırlıklı beslendiklerini, salatalara ve zeytinyağlı çeşitlerinin bol olduğu menülere talebin olduğunu söyledi. Buna karşılık beden gücü gerektiren inşaat ve imalat sanayiinde ise genellikle ekmek bandırarak yenilebilecek sulu ve etli yemek tercih edildiğini belirtti.
Dünyanın en iyi pizza restoranları seçildi

Dünyanın en iyi pizza restoranları seçildi

Dünya genelindeki İtalyan restoranlarını değerlendiren Italiana Magazine Catering, Dünyanın En İyi 70 Pizza Restoranı'nı seçti. Derginin listesinde Türkiye'den de iki mekan yer alıyor. İşte dünyanın en iyi pizza restoranları.
Dünya devinin CEO'su ve ailesi uçak kazasında öldü!

Dünya devinin CEO'su ve ailesi uçak kazasında öldü!

Dünyanın en büyük catering şirketi olan Compass Group'un CEO'sunun ve ailesinden dört kişinin, dün Avustralya'da meydana gelen uçak kazasında hayatını kaybettiği ortaya çıktı
Et ithalatı fiyat artışına karşı çözüm mü?

Et ithalatı fiyat artışına karşı çözüm mü?

Türkiye hazır yemek piyasasının önde gelen şirketlerinden ISS Catering COO’su Engin Üstel, gıda sektörünün içinde bulunduğu durumu bir buzdağı gibi görmek gerektiğini söyledi. Üstel, sorunu çözmenin tek yolunun bu buzdağını hem görünen hem de görünmeyen yüzüyle ortadan kaldırmak olduğunu belirtti<br />  
'Başımıza Gelenler' romantik komedi sevenlere

'Başımıza Gelenler' romantik komedi sevenlere

Başımıza Gelenler” adlı romantiK komedide, Katherine Heigl, geleceği parlak bir “catering” uzmanı Holly Berenson’ı, JoshDuhamel da bir TV kanalında çalışan yetenekli spor direktörü Eric Messer’ıcanlandırıyor. Korkunç bir ilk buluşmanın ardından tek ortak noktalarının birbirine olan nefretleri ve vaftiz kızları Sophie’ye olan sevgileri olduğunu keşfediyorlar. Ama, aniden Sophie’nin hayatta tek sahip olduğu ebeveynler olduklarında, Holly ve Messer farklılıklarını bir kenara bırakmak zorunda kalıyorlar. Yeni kariyer hedefleri ve yoğun sosyal hayatları arasında gidip gelirken, aynı çatı altında yaşayabilmenin de bir yolunu bulmak zorunda kalırlar.