Evliliğe Zarar Veren Davranışlar

Evliliğe Zarar Veren Davranışlar Haberleri

Son dakika evliliğe zarar veren davranışlar haberleri ile ilgili Posta.com.tr'ye eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan evliliğe zarar veren davranışlar gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan evliliğe zarar veren davranışlar haber sayfamızda...
İdeal bir evlilikte misiniz? İşte sağlıklı bir evliliğin olmazsa olmazları!

İdeal bir evlilikte misiniz? İşte sağlıklı bir evliliğin olmazsa olmazları!

27.02.2024
Evlilik, iki kişinin hayatlarını birleştirdiği, sevgi, saygı, anlayış ve bağlılık üzerine kurulu bir birlikteliktir. Ancak, sağlıklı bir evliliğin sürdürülebilmesi için bazı temel unsurlara dikkat etmek gerekir. İşte evliliğin olmazsa olmazları!
Evliliklere zarar veren yaygın davranışlar! Herkes farkında olmadan yapıyor

Evliliklere zarar veren yaygın davranışlar! Herkes farkında olmadan yapıyor

31.10.2023
Herkes sevdiği insanla mutlu olmak için evlenir. Ancak zaman geçtikçe çiftler arasında ortaya çıkan bazı anlaşmazlıklar evliliğinizde huzurunuzun kaçmasına sebep olabilir. Partnerlerin farkında olmadan birbirlerine gösterdiği bazı davranışlar evlilikleri olumsuz yönde etkiliyor. Her evlilikte yapılan ve ilişkilere zarar veren bu hataları Posta.com.tr okurları için derledik.
Evlendiğinizde bu cümlelere dikkat! Kavgada bile söylemeyin

Evlendiğinizde bu cümlelere dikkat! Kavgada bile söylemeyin

25.08.2022
Kimse mutsuz olmak için evlenmez. Ancak evlilik sürecinde yaşanan anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları sebebiyle sorunlar ortaya çıkabilir. Tartışma esnasında çiftlerin genellikle ağzından çıkanı kulağı duymaz. Öfkeyle kalp kıran pek çok sözcük söylenir. Evlendiğiniz ya da ilişki sürecinde partnerinizle tartışırken bile kullandığınız sözcüklere dikkat etmelisiniz. Evliliklerde derin yaralar bırakan bazı sözcükler hayatınızda güzel giden her şeyi mahvedebilir. Evliliklerde kavga anında bile söylenmemesi gereken cümleleri Posta.com.tr okurları için araştırdık.
Evliliği bitiren sebepler nelerdir? Farkında olmadan herkes yapıyor

Evliliği bitiren sebepler nelerdir? Farkında olmadan herkes yapıyor

17.08.2022
Evlilikler her zaman sorunsuz devam etmez. Çiftler arasında fikir ayrılıklarının ve anlaşmazlıkların yaşanması evliliklerde çok doğal kabul edilir. Önemli olan aradaki sorunları iletişim kurarak çözebilmek... Ancak tüm bunların yanı sıra evliliğinizde gösterdiğiniz bazı davranışlar ilişkinize zarar veriyor olabilir. Bu davranışlar sebebiyle evliliğinizde pek çok sorun yaşanabiliyor. Yanlış yaptığınız ve ilişkinize zarar veren davranışlardan uzak durmak gerekiyor. Evliliğe zarar veren davranışlar nelerdir? sorusunun yanıtını Posta.com.tr okurları için derledik.
Kötü giden evliliğinizi kurtarabilirsiniz! İşte size birkaç ipucu

Kötü giden evliliğinizi kurtarabilirsiniz! İşte size birkaç ipucu

27.03.2022
Herkes mutlu olma hayaliyle evlenir anca evlilik her zaman dedikleri kadar mutlu değildir. Evliliklerde pek çok anlaşmazlıklar, tartışmalar kavgalar çıkabilir. Çiftlerin böyle durumda sinirlenmeden, üzülmeden ve hayal kırıklığına uğramadan sorunlarını halledebilmesi önemlidir. İletişim kurmakta ve sorunları çözmekte zorlandığınız durumda ikili ilişkileri kurtarmak için harekete geçmelisiniz. Evliliğini kurtarmak isteyen çiftlerin bilmesi gereken bazı önemli dersler var.
Evleneceğiniz kişiye mutlaka sormanız gereken 6 soru

Evleneceğiniz kişiye mutlaka sormanız gereken 6 soru

25.03.2022
Evlenmek birçok kişinin hayalini süslese de evlilik kararını almak çok kolay olmayabilir. Çünkü evlilik yalnızca düğünde geçirdiğiniz keyifli anlardan ya da düğünden sonraki birkaç güzel yıl değildir. Ömür boyu sürdürmeyi planladığınız evlilik sizin tüm yaşamınızı temelde etkiler. Bu sebeple evlenmeyi düşündüğünüz kişi gerçekten hayatınızın geri kalan tüm bölümünü paylaşabileceğiniz ve ortak yaşam sürdürmekten sıkılmayacağınız biri olmalıdır. Evlenme kararını almadan önce de evliliği düşündüğünü kişiye sormanız gereken birkaç önemli soru var. İşte hayat arkadaşı seçtiğiniz kişiye hem de kendinize sormanız gereken 6 önemli soru...
İlişkinizi kötü sona yaklaştıran davranışlar

İlişkinizi kötü sona yaklaştıran davranışlar

26.12.2019
Mutlu bir ilişkinin tam formülü henüz bulunmasa da kötü sona yaklaştıran hal ve davranışların hangileri olduğu biliniyor. Uzman Psikolog, aile ve çift terapisti İnci Canoğulları ilişkilerdeki kusurlu hareketleri anlattı.
Mutlu bir evliliği bitiren davranışlar! Asla bunu yapmayın

Mutlu bir evliliği bitiren davranışlar! Asla bunu yapmayın

9.09.2022
Sevdiğiniz insanlar bir ömür boyu mutlu bir birliktelik için evlenirsiniz. Evlilikler her zaman sorunsuz devam etmez. Evlilik devam ettikçe çiftlerin arasında anlaşmazlıkların yaşanması çok doğaldır. Zaman zaman tartışmalar ve fikir ayrılıkları olabilir. Ancak tüm bunların dışında farkında olmadan yaptığınız bazı davranışlar eşinizin sizden uzaklaşmasına ve evliliğinizin sonlanmasına neden olabilir. Evliliğe zarar veren davranışları Posta.com.tr okurları için derledik.