Hakan Sabancı doğum gününü kutladı

Hakan Sabancı'nın 14 Şubat'taki doğum günü cumartesi akşamı kutlandı

20 Şubat 2017, Pazartesi 04:35
A A

Ömer-Arzu Sabancı’nın ortanca oğlu Hakan Sabancı, 1.5 yıllık sevgilisi Aslışah Alkoçlar’dan geçen Ekim’de ayrılmıştı. Hakan Sabancı’nın adı geçtiğimiz Aralık’ta şarkıcı Hadise ile anılmıştı.

Hakan Sabancı’nın adı geçtiğimiz Aralık’ta şarkıcı Hadise ile anılmıştı. Karaköy’deki gece kulübü Drone’da eğlenmişler, Hadise çıkışta Hakan Sabancı’nın VIP minibüsüyle evine dönmüştü. Hadise kısa süre önce o geceye dair şunları söylemişti: “Hakan bana jest yaptı. Bekar bir kadınım. Kalbim doludur. Belki içinde biri var. Sürprizler olabilir!”

Ağabeyi Hacı Sabancı’nın yalısındaki partiyi ‘A46’ ogranize etti. Eğlencede kimler yoktu ki? Arzu Sabancı oğlunu tebrik edip ayrıldı. Irmak Atuk ile eski sevgilisi Önder Bekensir yıllar sonra karşılaştı.

Hacı Sabancı ile büyük aşkı Özge Ulusoy çok eğlendi. Ve 26 yaşına basan Hakan Sabancı’yı kutlayanlar arasında Hadise (31) de vardı!

Ömer - Arzu Sabancı

Hakan Sabancı - İpek Görmüş

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.