'Hamile kalacaksınız' deyip iğne yaptı! Korkunç gerçek sonra ortaya çıktı

'Hamile kalacaksınız' deyip iğne yaptı! Korkunç gerçek sonra ortaya çıktı

Mersin’de, kendini 'kadın doğum uzmanı doktor' olarak tanıtıp tüp bebek tedavisi için gelen hastalara içeriği bilinmeyen bir sıvı enjekte eden Suriye uyruklu Mubarak A. (34), çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Mubarak A.’nın enjeksiyondan sonra meydana gelen şişkinliği, 'hamilelik belirtisi' olarak müjdelediği ortaya çıktı

24 Mayıs 2019, Cuma 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çocuk sahibi olmak için tedavi yolu arayan Suriye uyruklu 6 çift, 3 ay önce Mersin kent merkezindeki Hal Mahallesi'nde muayenehanesi bulunan ve kendini "Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktor M.Ş." olarak tanıtan Mubarak A.’ya başvurdu.

ŞİŞKİNLİĞE 'MÜJDE' DEDİ

Tedavi sonrasında çiftlerin çocuk sahibi olacaklarını öne süren Mubarak A., toplam 16 bin TL aldığı kadınlara, içeriği bilinmeyen bir sıvı enjekte etti. Bir süre sonra kadınların vücutlarında şişme meydana gelirken Mubarak A., bu şişkinliğin hamilelik belirtisi olduğunu söyledi.

DİPLOMASI YOKMUŞ!

Doktorun kendilerini dolandırdığından şüphelenen R.K., A.K., L.A.A., A.H., B.A.M. ve M.H.H. polise giderek şikayetçi oldu. Soruşturma başlatan polis, mağdurların verdiği adrese operasyon düzenledi. Muayenehaneyi boşalttığı belirlenen Mubarak A.’nın kaçtığı, doktorluk diplomasının da olmadığı belirlenince polis tarafından yapılan araştırma sonucunda Mubarak A. kısa süre içinde yakalandı.

Sorgulanmak üzere Emniyet'e götürülen sahte doktor, işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adnan AÇIKGÖZ/MERSİN, (DHA)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sağlık içerikleri sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadınlar için genital PRP'nin avantajları