Her cildin ihtiyacı ikonik makyaj bazları

İster makyaj öncesi, ister makyajsız uygulayabileceğiniz makyaj bazları ile, cildinizin sağlıklı ve iyi halini ortaya çıkarın.

25 Aralık 2019, Çarşamba 16:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Photo Finish Foundation Primer

Photo Finish Foundation Primer

Bu transparan baz cildinize pürüzsüz bir görünüm kazandırıp, gözeneklerinizin ve çizgilerinizin görünümünü azaltırken cilt kusurlarını da en aza indirir. Makyajın daha iyi görünmesini ve daha kalıcı olmasını sağlar. A&E vitaminleri ve antioksidanlar ile de cildi besler.

Photo Finish Oil & Shine Control Primer

Photo Finish Oil & Shine Control Primer

Jelden pudraya dönüşen bu makyaj bazı bir bulut gibi hafif dokusuyla cildi sihirli bir şekilde matlaştırır. Cadı Fındığı, Salisilik Asit ve Çinko ile zenginleştirilen formül gözenek bakımı yaparak 12 saat boyunca ciltte yağ kontrolü sağlar ve parlamayı önler. Yağ içermeyen hafif dokusuyla kolay uygulanır ve ciltteki kusurların görünümünü flulaştırarak ipeksi bir bitiş sunar. Karma & Yağlı ciltler için idealdir.

Photo Finish Pore Minimizing Primer

Photo Finish Pore Minimizing Primer

Yağ içermeyen pudralı dokuya sahip makyaj bazı cilt kusurlarını anında yok etmeye yardımcı olur, gözeneklerin görünümünü sihirli bir şekilde minimize eder! Ciltteki yağlanmayı 8 saat boyunca engelleyerek mat bir görünüm sağlar.

Photo Finish Primerizer

Photo Finish Primerizer

Yağ içermeyen ve hızla emilen formülü makyajı kendisine hapseden bir magnet gibi çalışır ve makyajın gün boyu kalıcı olmasını sağlar. Niasinamid ve Hiyalüronik asit ile cildi dolgunlaştırıp nemlendirir. Sağlıkla ışıldayan nemli bir cilt görünümü için ideal!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2020’yi kırmızının güçlü enerjsiyle karşılayın